Kokteilis
Testi

Tests: izvēlies attēlu un noskaidro savu patieso dzīves mērķi0

Foto: @esotericblog

Katram no mums dzīvē ir savs uzdevums un mērķis. Neviens no mums šajā dzīvē nav “tāpat vien”. Vai tu zini savu dzīves ceļu un ej pa to? Vai esi pārliecināts, ka esi izvēlējies pareizo ceļu un tava rīcība atbilst tavam dzīves uzdevumam?

Šis vienkāršais bilžu tests var palīdzēt tev to noskaidrot! Izvēlies attēlu, kas tevi uzrunā visspēcīgāk un noskaidro savu patieso dzīves mērķi!

Pirmais attēls

Ņem vērā, ka skumjas ir paliekas no pagātnes, bet uztraukums – vēsmas no nākotnes. Pagātne ir tava dvēseles struktūra, kas veido tavu raksturu, taču tā nav tava personība. Lai vai kas būtu noticis, tu jau esi ieguvis mācību. Laiks palaist vaļā pagātni un dzīvot ar baudu!

Otrais attēls

Tu esi labestīgs cilvēks un tavā dabā ir dot un ņemt mīlestību. Tu nespēj iedomāties savu dzīvi bez tās. Šī iemesla dēļ, neatkarīgi no apstākļiem, lai ko tu arī neizlemtu, dari to no visas sirds, jo cilvēki, kuriem tu dari labu, to tev atdarīs. Iespējams, ne tad, kad tu gaidi, bet tas noteikti notiks.

Trešais attēls

Atceries, ka tava pārliecība veido tavu realitātes uztveri. Šī iemesla dēļ mēs gribam tev atgādināt, ka katrai problēmai vienmēr atrodas risinājums un pēc katras cīņas vienmēr ir uzvara, lai arī reizēm tas var prasīt daudz vairāk laika un spēka, nekā tu ceri. Drīzumā tu sapratīsi, ka tava cīņa šodien vai rīt veido tevi par tieši tādu cilvēku, kāds tu esi. Un tā ir Visuma dāvana.

Ceturtais attēls

Dažas lietas, kas notiek katru dienu, tu spēj kontrolēt, bet dažas tomēr nav tavā kontrolē. Un tas ir jāsaprot. Atceries, ka tu esi atbildīgs ne tikai par to, kas notiek ap tevi, bet arī par to, kā tu uz notiekošo reaģē. Ja tu krīti, celies! Nenosodi sevi un nekritizē. Tu pats esi savu sapņu kalējs, tāpēc arī tad, kad esi kritis un sāpīgi sasities, ej uz priekšu augsti paceltu galvu. Tici, Visumam patīk mērķtiecīgi cilvēki!

Piektais attēls

Tu esi cilvēks ar saviem sapņiem, mērķiem un talantu, kas spēj to visu pārvērst realitātē. Un tomēr bailes no neizdošanās tevi bieži aptur. Tas ir nepareizi, vai tu to apzinies? Tev ir brīnišķīgas idejas un arī iespējas to realizēt, bet bailes aptur tevi ceļā. Veiksme ir iespējama vien tiem cilvēkiem, kas nepadodas un riskē, lai realizētu savas vēlēšanās. Un atklātu savu dzīves ceļu tādu, kādu tu patiešām vēlies.

Sestais attēls

Ņem vērā, ka tavām domām ir ļoti liels spēks un tās materializējas. Tāpēc tev pavisam noteikti vajadzētu domāt pozitīvā virzienā, nevis par lietām, no kurām tu baidies, ka tā varētu notikt. Ietekmē savu dzīvi pozitīvi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv