Kokteilis
Testi

Tests: izvēlies attēlu un noskaidro, kas tevi sagaida jau šoruden0

Foto: Pexels; kolāža: kokteilis.lv

Uzzināt to, kas tevi sagaida tuvā nākotnē var dažādi – var doties pie zīlniekiem, var zīlēt ar kārtīm un citādi. Taču arī šis tests var palīdzēt vienlīdz skaidri uzzināt – kas tevi sagaida jau vasaras izskaņā un rudenī!

Aplūko attēlus un izvēlies to, kurš tev visvairāk patīk un intuitīvi liekas visatbilstošākais tev pašam:

Pirmais attēls

Rudenī tev liktenis sagādās pārsteigumu, kuru tu sākotnēji pat nenojautīsi. Tu varētu to sajust ar savu intuīciju, taču tā diemžēl klusēs. Saprast, kurā virzienā tev doties, palīdzēs Visuma zīmes, kuras tu nedrīksti ignorēt. Pat, ja apkārtējie tev saka, ka priekšā ir bezizeja, netici viņiem un dodies savu ceļu. Neļauj ietekmēt savus lēmumus.

Otrais attēls

Rudenī tu tiksi vaļā no visa tā, kas tev traucē izbaudīt laimīgu dzīvi. Lai tavā dzīvē notiktu pozitīvas pārmaiņas, jau tagad sāc tām gatavoties – neko neatliec, piepildi savus mērķus un ej to virzienā. Arī liktenis tev sola labvēlīgu un laimīgu laiku.

Trešais attēls

Augustā tev vairāk jādomā par savu veselību un jāizvairās no dažādām saspringtām situācijām. Pastaigas svaigā gaisā tevi uzlādēs ar pareizajām emocijām un tev izdosies uzkrāt spēkus. Augustā tu droši vari doties pārgājienos, kur vērot saulrietus un saullēktus, tā parūpējoties arī pats par savu veselību.

Ceturtais attēls

Nemitīgā darbošanās un vēlme visu paspēt var tevi novirzīt no patiesā mērķa un paslēpt tās zīmes, ko tev sūta Visums. Augustā tev jāiemācās saredzēt svarīgo sīkumos un sakritībās, kā arī jāuzticas savām sajūtām. Svarīgi ir atcerēties to, ka laime bieži slēpjas sīkumos, laime ne vienmēr ir liela un skaļa.

Piektais attēls

Saistītie raksti

Ja tu atrodies savas otrās pusītes meklējumos, meklē jaunu darbu, klientus vai darījuma partnerus, tu nekādā gadījumā nedrīkst sēdēt četrās sienās. Tavs atslēgvārds ir sabiedrība. Jaunas iepazīšanās šajā laikā tavā dzīvē sola ļoti lielas un labas perspektīvas.

Sestais attēls

Tev šajā laikā var likties, ka dzīve ir garlaicīga un tajā ir daudz rutīnas. Tu domāsi, ka pie visa vainīgs ir rudens, kas tev licis pāragri atvadīties no vasaras. Tev nepatīk ne lietus, ne drēgns laiks, ne tumsa. Taču atceries, ka drūmās domas rodas tavā galvā, jo saskatīt skaisto var ikvienā lietā un ikvienā brīdī. Tavs svarīgākais uzdevums ir iemācīties priecāties par to, kas tev ir dots.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
19 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 20 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
55 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
46 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
25 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atklāj prezidenta Egila Levita padomnieku algas
30 minūtes