Asociatīvie testi vienmēr sajūsmina ar apbrīnojamu precizitāti. Cilvēks šos testus pilda impulsīvi, vadoties pēc ātras zemapziņas diktētas izvēles.

Izvēlies vienu ābolu, kuru labprāt tūlīt apēstu. Izraudzītais auglis noteiks tava rakstura dominējošās iezīmes.

1. Sabiedrības viedoklis tev ir tikai tukša skaņa. Tu ej savu ceļu, pilnībā ignorējot sociumu. Citiem saki tikai patiesību. Neveiksmes pārdzīvo viegli, nekrītot panikā.

Šajā pasaulē nekas nav mūžīgs, un tu labāk par citiem proti to pieņemt, Varbūt tāpēc daudz kas dzīvē
tev nāk viegli.

2. Garlaicība ir tavs ienaidnieks. Savukārt piedzīvojumos slēpjas dzīves jēga. Izmēģināt visu, pabūt pašās ekstrēmākajās vietās un situācijās – tev tas vajadzīgs, lai asinis iesiltu un tu sajustos dzīvs!

Testa iezīmētais portrets rāda, ka adrenalīns tev vienkārši nepieciešams. Citādi dzīve zaudēs jēgu un asumu.

3. Cilvēki tevi uzskata par īpašu personību. Pie tevis vēršas pēc padoma, vēro ar apbrīnu. Ir kāds neredzams spēks, kas slēpjas dvēseles dziļumos un piesaista apkārtējos. Ja pareizi izmantosi savu potenciālu, vari sasniegt ļoti daudz.

4. Tu maz runā, jo parasti izvēlies novērotāja pozīciju. Vērīgi izpēti cilvēku izturēšanos, rīcību un vārdus. Daudz laika velti pašattīstībai, visas iespējamās literatūras lasīšanai.

Sabiedrībā tu esi kautrīgs un pieticīgs cilvēks. Ļauj sev atslābināties tikai labi pazīstamu cilvēku lokā.

5. Dzīve ir skaista – tāda ir tava devīze un moto. Tu proti no visas sirds priecāties par sauli, lietu un gūt patiesu baudu no citiem sīkumiem. Tu esi gaišs un labsirdīgs cilvēks, kas apbur citus ar savu smaidu un visiem uzlabo noskaņojumu.

6. Tavas personības psiholoģiskais portrets apvieno asu prātu un fenomenālu atmiņu. Tu atceries absolūti visas detaļas, atceries senus notikumus it kā tie būtu notikuši vakar.

Tu ilgi atceries visus pāridarījumus, tu nespēj izmest no prāta negatīvus brīžus. Pret cilvēkiem izturies ar zināmu devu ironijas un piesardzības. Nekad neizpaud savus patiesos nodomus.