Kokteilis
Testi

Tests dāmām: izvēlieties ziedu un uzziniet savas sievišķības noslēpumus10

Piedāvājam jums vienkāršu un maģisku ziedu testu. Tikai palūkojaties, cik šīs puķes ir maigas un skaistas! Jums tikai jāizvēlas zieds, kuru jūs vislabprātāk gribētu saņemt dāvanā!

Tas, kādiem ziediem mēs dodam priekšroku, nepavisam nav nejauši. Šī izvēle atkarīga no mūsu sievišķīgā rakstura iezīmēm. Ja jūs izvēlējāties divus no dotajiem ziediem, tas nozīmē, ka jūsu raksturs iekļauj sevī divas sievišķās enerģijas.

Zieds nr.1

Jūsu sievišķība vienmēr izpaužas spilgti un piesaista uzmanību. Lai kur jūs neparādītos, jūs vienmēr esat apspriešanas objekts un piesaistāt daudz ciešu skatienu.

Vīrieši vienkārši atklāti apbrīno jūs, bet sievietes dažkārt ļoti stipri apskauž. Tomēr jūs ne īpaši satrauc citu vērtējums. Jūs zināt savu cenu, un jums ir neliels tuvu cilvēku loks, kuru viedoklis jums ir svarīgs.

Jums ir grūti uzticēties citiem cilvēkiem, taču – ja jūs uzticaties kādam, tad viņa dēļ varat gāzt kalnus. Nedod Dievs, ja kāds neattaisno jūsu uzticību – to jūs nepiedodat nekad.

Jūs vienādi labi izskatāties svārkos un biksēs. Pat tad, ja jūs dodat priekšroku lūpu krāsai mazāk piesātinātos toņos, jūsu krāsa ir spilgti sarkana.

Zieds nr.2

Jauka, romantiska, maiga – jūs esat tas sievietes ideāls, par kādu sapņo daudzi vīrieši. Jūs ļaujat viņiem sevi aplidot, ar prieku pieņemat dāvanas un citus uzmanības apliecinājumus.

Jūsu neviltotā atklātība un siltais maigums apbur daudzus. Sievietes cenšas ar jums sadraudzēties, bet vīrieši – iekarot jūsu labvēlību.

Tomēr aiz visa šī maiguma slēpjas tērauda serdenis. Jūs vienmēr skaidri zināt, ko gribat, un iegūstat to gandrīz vienmēr.

Jūs vienkārši satriecoši izskatāties kleitās, blūzēs, apģērbos no mežģīnēm vai ar sīku ziediņu rakstu. Maigi apģērba toņi akcentē jūsu valdzinājumu.

Zieds nr.3

Jums ir tik daudz labo īpašību, ka ir pat grūti izvēlēties galvenās. Jūs esat godīga, atklāta, pieticīga, protat sniegt atbalstu grūtā brīdī. Jūs stoiski izturat dzīves pārbaudījumus un ar ticību labākai nākotnei pārvariet vislielākās grūtības. Ar tādu sievieti kā jūs sapņo apprecēties jebkurš vīrietis. Kopta, labi gatavo, prot radīt omulību mājās, uzticama un pieticīga. Ko gan vairāk var vēlēties vīrietis!

Tomēr jums nezin kāpēc neizdodas uzreiz satikt savu īsto vīrieti. Vajag tikai nedaudz pagaidīt un noteikti atradīsies tas, kas jūs pienācīgi novērtēs un centīsies lolot visu savu dzīvi. Neraugoties uz visu savu spēku, jums tik ļoti ir nepieciešamas vīrieša rūpes!

Jums lieliski piestāv baltā un melnā krāsa, bet apģērbs ar lielu ziedu daudzumu novērsīs uzmanību no jūs pašas. Bet jūs taču esat tik skaista!

Zieds nr. 4

Jūsu smaids spēj izkausēt jebkura, pat visvēsākā vīrieša sirdi. Jūs dievināt vīriešu uzmanību, bieži ar viņiem draudzējaties, bet šī draudzība bieži beidzas ar to, ka viņi jūsos iemīlas. Vai arī vīrieši sadraudzējas ar jums, jo sākumā bija jūsos iemīlējušies.

Jūs apburat vīriešus, taču reti pielaižat kādu sev tuvu. “Bet neviens nezina, kā naktīs raud tā, kas iet pa dzīvi smiedamās” – šis teiciens ir par jums. Tomēr tas, kuram izdevies jums pietuvināties, iegūs savas dzīves labāko sievieti un pēdējo mīlestību.

Jums patīk eksperimentēt ar savu ārieni un pareizi darāt! Jums kā nevienam citam piestāv paši neticamākie un ekstravagantākie tērpi, frizūras un kosmētika.

Zieds nr.5

Visbiežāk jūs jau no bērnības apzināties savu skaistumu. Vēl tad, kad bijāt maziņa un mamma devās ar jums pastaigā, viņa bieži dzirdēja komplimentus par jūsu izskatu no nepazīstamiem cilvēkiem.

Visticamāk, tieši viņa iemācīja jūs nebūt iedomīgai un vērtēt cilvēkus nevis pēc ārējā izskata, bet iekšējā skaistuma. Jūs lieliski orientējaties cilvēkos, zināt, ko viņi slēpj, nekas jūsu skatienam nepaliek nepamanīts. Daudzas draudzenes bieži nāk pēc padoma pie jums kā pie psihologa.

Protams, vīrieši jums burtiski līp klāt. Tomēr jūs pati izvēlaties sev nākamo vīru. Ar kaut kādu sesto maņu jūs atrodat viņu starp tūkstošiem.

Jūs esat tā sieviete, kas prot izskatīties dārgi ģērbta, pat tad, ja budžets ir pieticīgs. Jums ļoti piestāv zelts, nēsājiet to biežāk, jo tas nes jums veiksmi.

Zieds nr.6

Jūs esat ļoti neparasta sieviete. Jūsos apvienojas pretējas īpašības – ledus un liesma. Aiz ārējā vēsuma un miera jūsos bango dedzinošas kaislības. Tas vīrietis, kas spēs to atklāt, būs patiešām laimīgs un padarīs laimīgu jūs.

Jūs esat vienmīle, un jūsu pacietību var apskaust eņģeļi. Tomēr tad, ja kaut kas ir pamatīgi jūs nokaitinājis, bet tas mēdz būt ļoti, ļoti reti, tad jūs sagrausiet visu savā ceļā.

Jūs piesaistāt vīriešus, bet bieži pati par to nenojaušat. Lieta tāda, ka vīrieši redz jūsu ārējo masku un neuzdrīkstas pat tuvoties jums.

Jums ir ļoti skaistas acis, tās apbur un gribas tajās noslīkt kā jūrā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv