Kokteilis
Testi

Tests: cik reālas ir tavas izredzes iegūt kāroto sapņu darbu?0

Foto: esotericblog

Lai kā mums tas nepatiktu, pieaugušo cilvēku dzīve ir saistīta ar ļoti daudziem pienākumiem, un neatņemama tās sastāvdaļa ir darbs. Katrs no mums vēlas nopelnīt pēc iespējas vairāk un strādāt tādu darbu, kas sagādā prieku – īsāk sakot, mēs katrs vēlamies darīt savu sapņu darbu.

Dažkārt, lai to iegūtu, mums ir jāveltī tam savas pūles, uzņēmība un zināšanas, un dažreiz tas prasa zināmu laiku.

Šis tests palīdzēs jums saprast, vai jums ir viss nepieciešamais, lai jūs iepatiktos potenciālajam darba devējam! Viss, kas jums ir jāizdara – uzmanīgi jāapskata attēls un jāsaprot, kura no visām lietām tajā pievērsa jūsu uzmanību!

Putns

Ja tu pirmo attēlā ieraudzīji dzīvu putnu, tas nozīmē, ka tev ir viss nepieciešamais, lai tu atrastu savu sapņu darbu. Tev ir gan pieredze, gan pareizā attieksme pret darbu. Dažkārt tu vari justies drīzāk vīlies piedāvājumā vai “apvainoties” par pārāk lielu konkurenci. Kāpēc? Tev jāsaprot, ka dažkārt par savu vietu zem saules ir jāpacīnās, neatkarīgi no tā, cik labs tu šķieti pats sev. “Nolaidies” mazliet no mākoņiem un viss nostāsies savās vietās.

Putns no lapām

Ja tu sākumā pamanīji putniņu no lapām, tas liecina par to, ka tev ir grūti atrast darbu, taču tad, kad tu to izdari, tu tajā paliec uz ilgu laiku. Iespējams, ka tavs CV kādam var šķist mazliet dīvains, taču tieši tas arī bieži vien pievērš darba devēju uzmanību un, galu galā, ir tavs ieguvums.

Koka zars

Ja tu sākumā pamanīji koka zaru, tas nozīmē, ka tevī ir pārāk daudz šaubu un negāciju. Patiesībā tev ir ideāls CV un pieredze, taču tava nepacietība un nepārliecinātība par sevi tev traucē! Problēma ir tāda, ka tu redzi glāzi, kas ir pa pusei tukša, nevis pa pusei pilna – tā ir tava galvenā problēma ceļā uz savu sapni!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv