Izej šo ātro, bet augstas precizitātes testu un uzzini, cik uzņēmīgs tu esi pret stresa situācijām.
Augsti profesionāli psihologi izmanto šādus testus – pateicoties tiem, viņi var dziļi izprast personības psiholoģiskās problēmas, aizrakties līdz to būtībai, ieskatīties zemapziņā. Ar šādu testu palīdzību var uzzināt visas cilvēka slēptās bailes un vēlmes.

Tātad – ko tu pirmo ieraudzīji šajā attēlā?

1. Citplanētieti
Šāds rezultāts liecina par to, ka tu esi pakļauts stresa situācijām pusē gadījumu. Šajā saistībā nevajag nervozēt. Galvenais – nevajag sevi “uzskrūvēt” un radīt problēmu tur, kur faktiski tās nav. Ieelpo, iedzer karstu tēju un paskaties uz sarežģītu situāciju no otras puses. Parādoties pirmajam stresa signālam, sāc veikt elpošanas vingrinājumus. Ieelpo gaisu caur degunu dziļāk, bet izelpo caur muti un lēnāk.

2. Lidojošo šķīvīti
Tu esi ļoti uzņēmīgs pret stresu, tava psihe gandrīz vienmēr ir uz sprādziena robežas. Pie tā ir steidzami jāpiestrādā. Jo pastāvīgs stress var negatīvi ietekmēt fizioloģisko veselību, tevi var mocīt bezmiegs vai nakts murgi. Pastāvīgs stress var provocēt galvas reiboņus, nelabumu un galvassāpes. Vislabāk būs, ja tu ar šo problēmu vērsīsies pie profesionāla psihologa un lūgsi tuvu cilvēku palīdzību. Šādā situācijā ir svarīgi zināt, ka tu neesi viens šajā pasaulē.

3. Ala
Steidzam tevi apsveikt! Tu esi pavisam neuzņēmīgs pret stresa situācijām. Tevī ir daudz pozitīvās enerģijas un tas palīdz nepievērst uzmanību negatīvajām lietām. Tu jebkurā situācijā saglabā mieru, labu noskaņojumu un centies iedvesmot un atbalstīt pārējos.

Avots: “mirkrasoty.life”