Kokteilis
Testi

Tests: atbildi tikai uz 2 jautājumiem un noskaidro savu IQ līmeni0

Foto: Pexels

Kad vairums personības testu prasa atbildēt uz neskaitāmiem desmitiem jautājumu, šis tests satur tikai divus jautājumus! Šie jautājumi ir veidoti, pamatojoties uz pētījumu, kura mērķis ir noskaidrot, kā cilvēku apdzīvotība ietekmē personības izaugsmi. Jūsu atbilde palīdzēs noskaidrot jūsu intelektuālo IQ līmeni, kā arī laimes faktora līmeni.

Minētajā pētījumā tika pierādīts, ka cilvēki ar augstu intelektu sniedza ļoti līdzīgas atbildes. Šie jautājumi palīdzēs saprast, vai esat viens no viņiem. Saprotams arī, ka jūsu atbilde ir atkarīga no dažādiem secinājumiem un pat šī brīža noskaņojuma, tāpēc tikai jūs varat spriest par šī testa iegūtajiem rezultātiem – cik precīzs vai neprecīzs, jūsuprāt, tas ir.

2 jautājumi, kas palīdzēs noteikti jūsu IQ līmeni:

Uzmanīgi izlasiet zemāk redzamos jautājumos un sniedziet atbildes. Teksta beigās jūs varēsiet izlasīt analīzi, kas arī ir šī testa rezultāts.

Jautājums Nr. 1

1. Vai jūs varētu dzīvot milzīgā metropolē?
A. Nē, lielas pilsētas un cilvēku pūļi mani kaitina.
B. Man nekas nebūtu pret to, es tur justos kā mājās.

Jautājums Nr. 2

2. Vai jūs jūtaties vientuļš, ja nevarat uzturēt pastāvīgu kontaktu ar draugiem?
A. Vairumā gadījumu – jā.
B. Ne īpaši.

Rezultāti:

1. Ja jūs izvēlējāties “A variantu” abos jautājumos: jums, visticamāk, ir augsts “laimes” indekss. Jūs zināt, kā varat justies laimīgs un kas ir jādara, lai tā spētu justies.

2. Ja jūs izvēlējāties “B variantu” abos jautājumos: jums ir tās īpašības, kas piemīt cilvēkiem ar augstu IQ līmeni. Saskaņā ar minēto pētījumu, cilvēki ar augstu intelektu vislabāk adaptējas jaunos apstākļos, tajā skaitā starp daudz cilvēkiem. Šie ir cilvēki, kas var izdzīvot patstāvīgi, visos apstākļos, bez citu cilvēku palīdzības.

3. Ja jūs izvēlējāties dažādus variantus abos jautājumus, tas nozīmē, ka, visticamāk, jūs esat atradis balansu starp intelektu un laimes sajūtu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv