Kokteilis
Testi

TESTS: aplūko attēlu un uzzini, kā tu redzi šo pasauli0

Foto: esotericblog

Tas, kā mēs redzam šo pasauli, lielā mērā norāda uz to, kādi esam mēs paši. Tieši šo palīdzēs noskaidrot šis tests.

Aplūko attēlu un neaizdomājoties atbildi, ko tu tajā vispirms ieraudzīji:

1. Pāris, kas lūkojas tālumā

Ja pirmais, ko tu pamanīji, ir pāris, kas skatās tālumā, tu pavisam noteikti esi nelabojams romantiķis. Viena no svarīgākajām lietām tavā dzīvē ir mīlestība un attiecības. Kad tu iemīlies, tu šim cilvēkam atdod sevi visu. Vissvarīgākā lieta pasaulē tev ir ģimene. Sliktais – daudzi cilvēki to izmanto savā labā, un sāpina tevi.

2. Koki

Savukārt, ja tavu uzmanību pievērsa koki, tas ir tāpēc, ka tu savās domās esi brīvs. Tev nepatīk ierobežojumi un stereotipi. Tu esi no tiem cilvēkiem, kas visu dara pēc sava prāta, un tev nepatīk, ka citi tev norāda, kā rīkoties.
Dažreiz tevi uztver kā īpatni, taču galvenā doma ir tajā, ka tu pavisam noteikti zini, kas ir pareizi tev pašam un kas – nē. Tu nekad neatteiksies no saviem uzskatiem tikai tāpēc, lai kādam izpatiktu. Jebkurā situācijā, kamēr vien tev ir argumenti, tu nekad nepiekāpsies nevienam.

3. Ūdens

Ja tu pirmo attēlā pamanīju ūdeni, tas ir tāpēc, ka tu uz dzīvi lūkojies pavisam citām acīm. Tu neievēro sīkas detaļas, bet raugies uz lietām kopumā. Tu vienmēr zini, ko dzīvē meklē. Tu esi ļoti radošs cilvēks.
Dažreiz cilvēki tevi sauc par lielu sapņotāju. Iespējams, viņiem ir taisnība. Taču tevi pašu daudz vairāk uztrauc tava iekšējā pasaule, jo tieši tas, kā tu jūties, liek tāpat tev izturēties pret citiem.

LA.lv