Kokteilis
Testi

Tests: aplūko attēlu un noskaidro savu patieso Es0

Foto: @esotericblog

Viss, kas jāizdara šajā testā – jāaplūko attēls un jāpasaka, ko jūs ieraudzījāt tajā pirmo. Tieši tas ļoti daudz atklās par jums: vai jūs esat emocionāls cilvēks, kam grūti noslēpt jūtas, bet varbūt jūs ticat, ka pasaulē eksistē brīnumi. Bet varbūt jūs ar apbrīnojamu vieglumu sasniedzat mērķus savā dzīves ceļā.

Un, lūk, ko jūs ieraudzījāt pirmo un ko tas liecina par jūsu personību:

1. Sievietes siluetu
Ja tieši šo jūs attēlā ieraudzījāt pirmo, tas nozīmē to, ka personīgajā dzīvē jūs esat ļoti emocionāls cilvēks un ar grūtībām spējat noslēpt savas emocijas. Daudzas jūsu domas var izlasīt jūsu “sejā”. Visi zina par jūsu priekiem un bēdām. Dažkārt citus tāda atklātība pārsteidz, taču no otras puses jūs ciena kā cilvēku, kas neizliekas. Un no sava partnera, starp citu, jūs sagaidāt tādu pat atklātību.

2. Dabas ainavu – kokus un klintis
Jūs esat reālists un zināt, ka pasaulē brīnumi neeksistē. Attiecībās jūs “pieslēdzat” ne tikai sirdi, bet arī prātu. Jūs uzskatās, ka partnerim var uzticēties, tomēr laiku pa laikam tas ir jāpārbauda. Par romantiķi jūs saukt nevarētu, bet sarežģītā situācijā jūs būsiet draugam stiprs atbalsts. Jūs esat ļoti uzticīgs savai ģimenei, un tā jums ir prioritāte.

3. Laivu ar sievieti
Šī izvēle liecina par to, ka jūs esat pārliecināts un stiprs cilvēks. Vienmēr varat saņemt to, ko vēlaties un stingri dodaties uz savu mērķi. Uz jums var paļauties, jo jūs vienmēr nāksiet palīgā. Taču darīt pāri jums nav laba doma. Nav zināms, vai jūs spēsiet piedot un kad tas notiks. Tādas lietas jūs atceraties visu savu dzīvi.

4. Putnus
Ja jūs pirmos ieraudzījāt putnus, tas nozīmē, ka jūs esat ļoti radošs cilvēks. Jūs esat brīvdomātājs, vēlaties aizvien atklāt savā dzīvē jaunas lietas, vietas un iespaidus. Jums ir dabas doti spārni – tā ir jūsu intuīcija, jūsu jutekliskums un jūsu dzīvesprieks. Grūtās dzīves situācijās tieši tas jums arī palīdz izpeldēt un noturēties ūdens virspusē.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv