Pasaulē ir trīs tipu vīrieši, balstoties uz to, kā viņi izturas pret sievietēm, uzskata daļa psihologu.

Dažādos dzīves periodos sievietei var būt vajadzīgi atšķirīgi vīrieša tipi. Tomēr sievietei jāsaprot, kādas tieši īpašības viņa vēlas ieraudzīt vīrietī, lai attiecības būtu nopietnas un ilgas. Ceram, ka šis raksts noderēs izlasi un pārdomā, kādam tipam dod priekšroku!

Pirmais tips. Skolotāji
Viņi ienāk mūsu dzīvē, lai kaut ko iemācītu, un paliek, kamēr šī mācība apgūta. Viņi var būt dažādi: labi, ļauni, precēti, personīgo robežu pārkāpēji un citi. Viņi iemācīs tevi novērtēt sevi, aizsargāt savas robežas un pareizi veidot attiecības ar vīriešiem.

Otrais tips. Karmiskie parādnieki
Reizēm mēs sākam attiecības ar tiem, ar kuriem mūs vieno karma, ja tici tādām lietām. Tādās attiecībās vīrietis iegulda daudz emociju, jūtu, bet nav mīlestības, maiguma un siltuma.
Katrai sievietei jābūt šādām attiecībām ar vīrieti, pirms viņa visbeidzot atradīs to, ar kuru vēlas nodzīvot kopā visu dzīvi. Svarīgs noteikums šādās attiecībās: nejauc tās ar īstu mīlestību.

Trešais tips. Sapņu vīrieši
Tieši šis vīrieša tips tev ir vajadzīgs. Tavs sapņu vīrietis, kas tevi piepildīs, ar kuru tu vēlēsies ģimeni un attīstību.
Attiecības ar sapņu vīrieti arī var būt sarežģītas un nesaprotamas, bet ir vairāki faktori, ar kuru palīdzību vari saprast, ka šis patiešām ir tavas dzīves vīrietis un attiecības ar viņu būs īstas un patiesas. Kaut kādā veidā tu jūti, ka šis cilvēks ir tavs vienīgais. Ceram, ka arī tu drīz tādu sastapsi, ja vien neesi jau satikusi!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem