Latvijas tenisa zvaigzne Aļona Ostapenko (20) un erotisko romānu autore Karīna Račko (29) uz mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikforons 2018” svinīgo ceremoniju ieradās vienādās, zīmola “Amoralle” kleitās, raksta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Lai pasniegtu balvas nominētajiem mūziķiem, pirmā uz skatuves kāpa erotisko romānu “Saplēstās mežģīnes” autore Karīna Račko. Bet pasākumam tuvojoties noslēgumam tādā pašā “Amoralle” kleitā uz skatuves parādījās arī Latvijas tenisa zvaigzne Aļona Ostapenko.

“Tā kā manā debijas romāna nosaukumā ir ietverts vārds mežģīnes, arī savus izejamos tērpus izvēlos ar mežģīnēm. Šāda iemesla dēļ izvēlējos arī zīmola “Amoralle” kleitu. Tas ir sens pirkums, kas kādu laiku pacietīgi gaidīja skapī,” žurnālam “Privātā Dzīve” atklājusi rakstniece. Tāpat viņa pastāstījusi, ka šī bijusi pirmā reize, kad viņa izlēmusi uzvilkt šo glauno vakarkleitu.
Arī tenisistes Aļonas garderobē melnā vakarkleita ir jau kādu laiku. Tajā viņa bija iemūžināta fotogrāfijās šī gada sākumā Austrālijas atklātā tenisa čempionāna atklāšanas ceremonijā.

Foto: LETA
Erotisko romānu autore Karīna Račko, tērpusies "Amoralle" kleitā. Foto: LETA
Foto: LETA
Latvijas tenisa zvaigzne Aļona Ostapenko - zīmola "Amoralle" kleitā. Foto: LETA

“Manuprāt, šādā situācijā dāmām ir jāsasveicinās un par notikušo kopīgi jāpasmejas. Man šī situācija šķita komiska,” žurnālam “Privātā Dzīve”
norādījusi Karīna.

Foto: LETA