Kokteilis
Iekārto

Televizors, lampa un citas nevēlamas lietas interjerā katrai horoskopa zīmei0

Foto: Unsplash

Ja dzīvē viss nenotiek gluži tā, kā gribētos, ir vērts noskaidrot – varbūt iemesls tam ir meklējams tik ierastajā viesistabas klubkrēslā, mazās statuetēs vai citos tik ikdienišķos interjera priekšmetos.

Auns

Foto: Unsplash

Šīs zīmes pārstāvji ir impulsīvi un enerģiski, tādēļ dzīvokļa/mājas iekārtojumam ir pilnībā jāatbilst viņu stiprajam raksturam. Viņiem meistarīgi izdodas apvienot gan mūsdienīgas interjera lietas, gan klasiska stila mēbeles. Eksperti iesaka Auniem atteikties no nepraktiskām lietām (statuetes, nelielas figūriņas utml.) un tā vietā interjerā izvietot sev tuvu cilvēku fotogrāfijas.

Vērsis

Šīs zīmes pārstāvji par spīti vairākuma viedoklim ir ļoti maigi, ievainojami un praktiski. Tādēļ viņiem ieteicams iegādāties antikvāras lietas un mākslas priekšmetus, ar kuriem sākt veidot vai papildināt jau esošo kolekciju. Tavā dzīvoklī nav vietas gadījuma priekšmetiem un izteikti sievišķīgam vai vīrišķīgam interjeram. Jāievēro harmonija it visā.

Dvīņi

Foto: Unsplash

Šīs zīmes pārstāvji ir neticami sabiedriski, mīl brīvību un ir gatavi atdot ļoti daudz par iespēju pašizteikties. Tādēļ interjerā viņiem ieteicams pieturēties pie eklektikas, neaizmirstot par grāmatu plauktiem, ērtiem krēsliem un pufiem. Savukārt lietām, kas iegādātas impulsīvi, nevajadzētu atrasties tavos apartamentos, citādi tās tavā dzīvē radīs haosu.

Vēzis

Par galveno vietu savā miteklī šīs zīmes pārstāvji uzskata virtuvi-ēdamistabu un cenšas to uzturēt tīru un harmonisku. Nekādā gadījumā šo telpu neaizkrauj un nepārblīvē ar lietām un mēbelēm, atsakies no televizora virtuvē un košu krāsu mēbelēm. Savukārt jūras tematika ir tas, kas tev derēs ideāli.

Lauva

Foto: Pixabay

Efektīgie un cēlie šīs zīmes pārstāvji izvēlas arī sev atbilstošu interjeru. Viņi var atļauties visdrosmīgākos salikumus, tomēr eksperti iesaka Lauvām izvairīties no spilgtām sienām, savā izvēlē paliekot pie pērļu, pelēkiem un smilšu krāsas toņiem.

Jaunava

Praktiskie un darbīgie šīs zīmes pārstāvji mīl perfekcionismu it visā, tostarp savu apartamentu iekārtojumā. Speciālisti iesaka Jaunavām atteikties no mākslīgām lietām, savukārt dabīgi materiāli un dabas krāsu toņi tavā dzīvē ienesīs laimi un harmoniju.

Svari

Šīs zīmes pārstāvji ir artistiski, eleganti un lieliski jūtas klasiskos interjeros starp mākslas priekšmetiem un greznām mēbelēm. Svariem absolūti nav ieteicams hi-tech stils un pēdējie tehnoloģiskie jaunatklājumi. Tas nospiedīs tavu radošo garu un tavā mājā ienesīs strīdus un skandālus.

Skorpions

Kaislīgie un aizrautīgie šīs zīmes pārstāvji dod priekšroku dramatiskam iekārtojumam, košiem toņiem, eksotiskām mēbelēm un visdažādāko žanru gleznām. Skorpionam nav ieteicams ieciklēties tikai uz vienu vienīgu gaismas avotu un griestu lampas vietā labāk izvēlēties vairākus atsevišķus gaismas avotus un svečturus.

Strēlnieks

Foto: Unsplash

Dāsnie un ambiciozie Strēlnieki izvēlas brīvību un dod priekšroku gaisīgiem un gaišiem interjeriem. Viņiem patīk praktiskas lietas un viņi necieš nekārtību. Šīs zīmes pārstāvjiem tiek ieteikts nepieļaut haosu savā dzīvoklī, jo tas radīs haosu arī citās dzīves jomās. Tādēļ nepieciešams veikt regulāru mājokļa uzkopšanu un nevajag iegādāties liekus priekšmetus.

Mežāzis

Godkārīgie šīs zīmes pārstāvji varēs sasniegt virsotnes, ja viņiem apkārt būs pareizās lietas. Piemēram, eksperti viņiem iesaka iegādāties dabīga materiāla priekšmetus, dzīvos ziedus un rokdarbus. Ja ir iespēja mājā izveidot ziemas dārzu, tad tas būs vispareizākais lēmums tavā dzīvē. Savukārt vintāža un retro tev ir kategoriski aizliegti. Sakārto savu iedzīvi un izmet visu lieko.

Ūdensvīrs

Oriģinālie šīs zīmes pārstāvji vienmēr rīkojam kā paši uzskata par pareizu un vajadzīgu, un ciena individualitāti. Tādēļ arī interjeram jābūt neparastam, gaišam un mājīgam. Bet no sildierīcēm gan labāk atteikties – eksperti apgalvo, ka tev ir nepieciešams svaigs gaiss un vēsums. Tādēļ, ja tev nav kondicioniera, vienkārši regulāri vēdini telpas.

Zivis

Radošajām un romantiskajām Zivīm piemīt apbrīnojama intuīcija un viņas cenšas ap sevi izvietot mistiskas lietas vai priekšmetus ar īpašu nozīmi. Savukārt tavā mājā nevajadzētu atrasties ģeometriskiem motīviem, stingrām formām, žalūzijām un garlaicīgām mēbelēm. Vislabāk izvēlies boho stilu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv