Kokteilis
Ceļo

Tavs ideālais atvaļinājums, ņemot vērā horoskopa zīmi0

Publicitātes foto/pixabay.com

Astrologi uzskata, ka pat ideālās atvaļinājuma vietas izvēle ir atkarīga no zodiaka zvaigznāja, zem kura esam dzimuši. Lai laiku pavadītu ne tikai jautri, bet arī lietderīgi, uzzini, kāda atpūta tev būtu vispiemērotākā saskaņā ar tavu zodiaka zīmi.
Katram cilvēkam ir vajadzīga pelnīta atpūta un vēlams, lai tā būtu patīkama un neaizmirstama. Tuvojoties atvaļinājumu laikam, arvien biežāk aizdomājamies, kur to pavadīt, lai laiks nebūtu nomests zemē veltīgi. Šajā gadījumā astrologi iesaka ņemt vērā savu zodiaka zīmi. Izrādās, dažādu zodiaka zīmju pārstāvji ideālo atvaļinājumu redz atšķirīgi.

Publicitātes foto/pixabay.com

Auns

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir enerģijas pārpilni un nemīl sēdēt uz vietas. Mierīga atmosfēra nav domāta tev, tādēļ no laiskas atpūtas pludmalē tu vari nogurt vēl vairāk. Astrologi iesaka tev izvēlēties tādu vietu, kur tu nekad neskumsi no bezdarbības. Vispiemērotākie tev būs tūristu pārgājieni vai ekstremāli atpūtas veidi. Iekarojot jaunu virsotni vai nokļūstot vietā, kas pārpilna bīstamiem šķēršļiem, tu gūsi neparastu spēku pieplūdumu. Emociju izlāde un adrenalīna guvums ir tava atvaļinājuma galvenais mērķis. Būtiski, ka pēc tam tu droši varēsi palielīties saviem kolēģiem, jo tava atpūta noteikti būs bijusi jautrāka un košāka nekā viņu.

Vērsis

Vērša zvaigznājs tevi ir apveltījis ar mieru un nesteidzīgumu. Noteikti ņem to vērā, iekams izvēlies atpūtas vietu. Ekstrēms un neaizmirstamas sajūtas neļaus tev atslābināties, bet radīs tikai lieku stresu. Neliela pilsētiņa ar mīlīgām viesnīcām un vēsturiskiem muzejiem ir tieši tas, kas tev vajadzīgs. Tādā atmosfērā tu jutīsies apmierināts, bet pats galvenais – tu pats būsi sava laika pavēlnieks. Pamostoties dienas otrajā pusē, tu varēsi apmeklēt pilsētas interesantākās vietas un baudīt mierīgo atmosfēru. Kādam tas varētu likties garlaicīgi, bet ne Vērsim.

Dvīņi

Dvīņi dievina ceļošanu un jaunu emociju gūšanu. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji tiecas gūt jaunu informāciju un atrodoties atvaļinājumā diez vai palaidīs garām kaut vienu ekskursiju. Tāpēc tev nevajag atpūsties tur, kur jau esi bijis. Ideāla būs atpūta ārzemēs. Iepazīšanās ar valsts kultūru un vietējiem iedzīvotājiem tavā atmiņā atstās tikai patīkamas pēdas. Tomēr, ja tavs finansiālais stāvolis liedz doties tālos ceļojumos, tu vienmēr jautri un noderīgi varēsi atpūsties, nepametot dzimtenes robežas. Tu vari iesēsties mašīnā, atrast interesantu ceļabiedru un apmeklēt pilsētas, kurās vēl neesi bijis. Nokļūstot kādā vietā, aprunājies ar iedzīvotājiem un uzzini par interesantām apskates vietām ar bagātu vēsturi.

Vēzis

Publicitātes foto/pixabay.com

Vēži ir pieskaitāmi pie mājās sēdētājiem, tādēļ viņi vienmēr cenšas izvairīties no skaļām kompānijām un nemīl pamest dzimtās vietas. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji dod priekšroku klusumam un vienatnei, tikai tādos apstākļos viņi var pa īstam atslābināties. Tev lieliski derēs atpūta mājās vai ārpilsētas vasarnīcā. Atrodoties savā dzīvoklī, tu varēsi palasīt grāmatu, noskatīties filmu vai veltīt sevi iemīļotajai nodarbei. Vasarā tu vari noīrēt nelielu mājiņu kaut kur pie dabas vai jūras tuvumā. Bez ekstremālie nosacījumiem tu varēsi rast iekšēju mieru, pēc kura tu noteikti jutīsies atpūties.

Lauva

Lauvas dievina atrasties uzmanības centrā un sapņo no dzīves gūt tikai vislabāko. Tev lieliski derēs atpūta dārgā kūrortā interesantu cilvēku ielenkumā. No atvaļinājuma tev jāgūst viss, ieskaitot neaizmirstamus piedzīvojumus un kūrorta romānus. Teātra apmeklējums un modes skates, vakariņas dārgos restorānos, sarunas ar slaveniem cilvēkiem – to visu tu vari apvienot pat īsā atvaļinājumā. Protams, Lauvas prasības ir gana dārgas, bet tikai tādos apstākļos tu vari pa īstam atpūsties un sajaust sevi kā sabiedrības krējuma daļu.

Jaunava

Atšķirībā no augstprātīgajām Lauvām Jaunavas ienīst dārgus atvaļinājumus, no kuriem, kā viņas domā, jēgas nav nekādas. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji dod priekšroku ekonomiskai atpūtai, bet ar gaumi. Atrodoties dabā ar mīļoto cilvēku vai, pastaigājoties pa nepazīstamas pilsētiņas ielām, tu sapratīsi, ka atvaļinājums ir izdevies. Jaunavas, kuras cenšas dzīvot veselīgi, var dotos uz SPA vai sanatoriju. Vieglas fiziskās aktivitātes, veselīga pārtika, atveseļojošu procedūru apmeklēšana būs tas, kas tev patiks. Būtiski, lai atpūta būtu ne tiki noderīga, bet arī finansiāli tev pa kabatai. Jaunavas stipri nožēlos, ja savam atvaļinājumam iztērēs visus nopelnītos līdzekļus.

Svari

Svari ir īsteni estēti. Viņi ciena skaistumu un šarmu, tādēļ satraucas, ja apkārtējā atmosfēra neatbilst viņu gaumei. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji drīzāk apmeklēs vienu dārgu, bet interesantu muzeju nekā vairākus lētus un garlaicīgus. Tev nevajag ekonomēt uz atvaļinājuma rēķina, citādi prieku un jaunus iespaidus tas nenesīs. Ja rodas izdevība pabūt kādā interesantā ballītē, noteikti nelaid to garām. Iepazīšanās un sarunas ar jauniem cilvēkiem tev sniegs milzīgu gandarījumu. Saskaņā ar horoskopu, Svaru galvenās bailes – vientulība. Tādēļ pirms doties atvaļinājumā, noteikti izlem ar ko kopā to vēlies pavadīt.

Skorpions

Publicitātes foto/pixabay.com

Skorpioniem ir ļoti spilgts priekšstats par ideālo atvaļinājumu. Pats galvenais, lai atpūtas laikā viņi varētu darīt visu: apmeklēt nepazīstamas vietas, iekarot visaugstākā kalna virsotni, lidot gaisa balonā un, protams, izbaudīt kūrorta romānu. Atpūta mājās, ģimene slokā nav domāta viņiem. Tomēr arī Skorpioniem dažkārt ir jāpabūt vieniem. Šādā gadījumā tev ir vērts doties uz kādu ūdenstilpni, kur tu varēsi nodarboties ar makšķerēšanu un padomāt par savu dzīvi. Pēc tam, kad būsi izbaudījis vientulību, ir jāatgriežas pie skaļām izklaidēm. Iespējams, tāds atvaļinājums tev prasīs daudz enerģijas, bet jauni iespaidi palīdzēs tev atjaunot enerģijas rezerves, bet tas nozīmē, ka darbā tu varēs atgriezties ar jauniem spēkiem.

Strēlnieks

Strēlnieki ļoti rūpīgi izvēlas atvaļinājuma vietu. Viņi nav eksotisku vietu cienītāji, bet laiku nepavadīs arī mazā pilsētiņā, vēl jo vairāk laukos. Liela pilsēta ar daudz dažādiem apskates un izklaides objektiem – tas ir tieši tas, kas tev vajadzīgs. Tev nevajag domāt par to, ar ko pavadīsi atvaļinājumu, jo lieliski spēj baudīt vientulību. Tomēr jauni paziņas par ļaunu tev nenāks. Lai labāk iepazītu pilsētas kultūru un interesantākās vietas, iepazīsties ar vietējiem iedzīvotājiem un pavadi kopā ar viņiem pēc iespējas vairāk laika. Tev nepieciešams iegūt visu informāciju par vietu, kurā atrodies, jo atgriežoties darbā, to noteikti kolēģiem gribēsi padalīties ar saviem neaizmirstamajiem piedzīvojumiem.

Mežāzis

Mežāži dievina stabilitāti un nemīl, kad viņu dzīvē notiek globālas pārmaiņas. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji nepieder tiem, kuri mīl ceļot un gūt jaunus iespaidus, drīzāk viņi dosies turp, kur jau ir bijuši. Dažkārt, atrodoties jaunā vietā, viņi jūtas ļoti diskomfortabli. Jauni cilvēki, cita mentalitāte – tas viss var samulsināt stabilos Mežāžus. Tomēr tas nenozīmē, ka katrs viņu atvaļinājums būs līdzīgs iepriekšējam. Tu pat vari doties uz citu valsti, bet noteikti paņem līdzi draugus. Tuvu cilvēku kompānijā tu varēsi pa īstam atslābināties un izbaudīt atpūtu. Nevajag aizmirst, ka Mežāži ir riska pretinieki, tāpēc tavam atvaļinājumam nevajag būt pārāk ekstremālam.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs – viena no čaklākajām zodiaka zīmēm. Domas par atvaļinājumu viņus pārāk neiepriecina, jo visbiežāk viņi pat nezina, kā un ar ko to pavadīt. Pirmkārt, tev jāizvēlas pareizā kompānija. Atpūtas laikā tev līdzās jābūt tikai visjautrākajiem un interesantākajiem draugiem, kuri vienmēr spēs izdomāt neparastas nodarbes. Otrkārt, tev nevajag laikus rezervēt ceļazīmes un kārtot vīzas. Tu vari jautri atpūsties, pat nepametot dzīvesvietu. Atpūta Ūdensvīram nav pats galvenais, jo pat atvaļinājuma laikā tu turpini skumt pēc darba un kolēģiem.

Zivis

Publicitātes foto/pixabay.com

Zivīm ir bagāta fantāzija un varētu likties, ka viņas var izdomāt ideālo plānu, kā pavadīt savu atvaļinājumu. Tomēr viss nav tik vienkārši. Neskatoties uz savu iztēli, Zivis mīl atrasties mierīgā atmosfērā. Ja vēlies atpūsties mājās, tad tev labākā vieta ir jūra. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji atrodas Ūdens stihijas aizbildniecībā un tas nozīmē, ka tieši ūdens tuvumā tu varēsi atslābināties un aizmirst par darbu un reālajām problēmām. Lai tavs atvaļinājums patiešām būtu neaizmirstams, apmeties ne pārāk dārgā viesnīcā, bet labāk kādā nelielā mājiņā pie jūras.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv