Kokteilis
Dzīvo

Tavs dzimšanas datums patiesībā atklāj to, kas tu biji savā iepriekšējā dzīvē0

Foto: Pexels

Ielūkoties pagātnē un uzzināt, kas tu esi bijis savā iepriekšējā dzīvē – šāda fantāzija ir teju katram no mums. Ezoteriķi ir izskaitļojuši kādu uzticamu metodi, lai to noskaidrotu. Lai to izdarītu, tev jāzina tikai savi dzimšanas dati un jāizrēķina iznākums.

Uzzināt, kas tu esi bijis iepriekšējā dzīvē var arī pēc tava dzimšanas datuma. Turklāt ezoteriķi apgalvo, ka šī vienkāršā metode ir ar ļoti augstu ticamības procentu, kas norāda uz svarīgām detaļām no mūsu iepriekšējās dzīves.

Viss, kas tev jāizdara – jāsaliek visi dzimšanas dati vienā rindā. Piemēram, ja tavs dzimšanas datums ir 12.10.1963., tad saliec tos šādi: 1+2+1+0+1+9+6+3=23=2+3=5.

Galu galā tavā aprēķinā sanāks viens skaitlis no 1 līdz 9, kas arī norādīs uz tavu pagātni. Tālāk atšifrēsim katru no šiem cipariem.

1 – iepriekšējā dzīvē tu esi bijis radošs cilvēks, iespējams, mākslinieks. Turklāt tu lieliski orientējās mehānikā un tāpat varēji būt konstruktors vai inženieris.

2 – visdrīzāk, tu darbojies valsts pārvaldē, tāpat arī nodarbojies ar labdarību. Bet tikpat iespējams, ka visa tava dzīve pagāja uz teātra skatuves vai cirka arēnā.

3 – iepriekšējā dzīvē tev bija lielisks oratora talants un tu varēji iedvest cilvēkiem pārliecību, ka esi līderis. Tu varēji darboties, piemēram, baznīcā vai būt dziednieks.

Foto: Pexels

4 – tu, visticamāk, nodarbojies ar dažādu mehānisku lietu izgatavošanu no dažādiem materiāliem, piemēram, tu varēji izgatavot ieročus. Bet, iespējams, tu darbojies finanšu jomā un strādāji, piemēram, bankā.

5 – tu savā iepriekšējā dzīvē varēji būt tiesnesis, advokāts vai notārs. Jebkurā gadījumā tu, visticamāk, darbojies jurisprudencē. Mazāka iespēja, ka tu biji pārdevējs vai ceļoji pa pasauli.

6 – ļoti iespējams, ka savā iepriekšējā dzīvē tev bija cieša saikne ar medicīnu vai baznīcu. Jebkurā gadījumā, tu biji turīgs cilvēks, kas dzimis ietekmīgā ģimenē.

Foto: pexels

7 – tu daudz ceļoji. Iespējams, tu biji jūrnieks vai kareivis, taču jebkurā gadījumā tev patika meklēt piedzīvojumus. Tāpat tevi aizrāva zinātne un kulinārija.

8 – tu biji vai nu lauksaimnieks, vai darbojies jurisprudencē. Iespējams, interesējies par politiku, bet varbūt pat strādāji šajā jomā. Jebkurā gadījumā tevi aizrāva karjera.

9 – savā iepriekšējā dzīvē tu strādāji lombardā vai izgatavoji dārgakmeņus. Tāpat tu varēji būt saistīts ar mākslu vai modi, lauksaimniecību vai tirdzniecību.

Foto: Pexels
LA.lv