Kokteilis
Stilo

Tavs aromāts: izvēlamies smaržas pēc zodiaka zīmes0

Publicitātes foto/pixabay.com

Katrs cilvēks cenšas izvēlēties tādu aromātu, kas atbilstu viņa iekšējai pasaulei, akcentētu viņa unikalitāti un izceltu rakstura stiprās puses. Tas nav viegls uzdevums. Palīdzēt šajā gadījumā var jūsu zodiaka zīme – atbilstoši tai jūs atradīsiet tieši to parfimērijas izstrādājumu, kas kļūs par harmonisku jūsu būtības turpinātāju.

Aromāti Uguns stihijas pārstāvjiem (Auniem, Lauvām, Strēlniekiem)

Publicitātes foto/pixabay.com

Zodiaka Uguns zīmes pārstāvji atšķiras ar spilgtu temperamentu un impulsivitāti. Viņu enerģiskumam nav robežu, bet pastāvīgā kustība un tiekšanās uz mērķi kļūst par viņu dabīgo dzīves stāvokli. Tādēļ Uguns zīmju pārstāvju aromātam nenoliedzami jābūt piesātinātam un jutekliskam. Ideāli derēs austrumu smaržas ar muskusa, kanēļa un safrāna notīm, citrusaugļu smaržas un aromāti ar tabakas notīm.
Aunu individualitāti akcentēs asas smaržas ar sandala, greipfrūta un muskata nokrāsām.
Lauvām derēs eksotisku augļu un garšvielu kombinācija, vaniļas, rozes un jasmīna smaržas.
Strēlniekiem atbilst spilgti neļķes un koriandra aromāti, kā arī piesātināti eksotisku ziedu aromāti.

Aromāti Zemes stihijas pārstāvjiem (Vēršiem, Jaunavām, Mežāžiem)

Publicitātes foto/pixabay.com

Zodiaka Zemes zīmes pārstāvji ir praktiski un saprātīgi. Skaidri skatās uz pasauli un atšķiras ar augstu objektivitātes līmeni. Zemes zīmju pārstāvju domīgumu un mieru akcentēs klasiskie aromāti, koku un ziedu smaržas ar ciedra, īrisa, sandala, bergamotes un lavandas notīm.
• Mērķtiecīgajiem un tālredzīgajiem Vēršiem piestāvēs smaržas, kuras sevī apvieno vaniļas, lavandas un ilang ilang nokrāsas.
• Rafinētajām un punktuālajām Jaunavām ideāli būs kadiķa, hiacintes un verbēnas aromāti.
• Konservatīvajiem un atbildīgajiem Mežāžiem priekšroku jādod „ādas” aromātiem ar dūmu un kadiķa koka notīm, kā arī smaržām ar spilgti izteiktām salvijas nokrāsām.

Aromāti Ūdens stihijas pārstāvjiem (Vēžiem, Skorpioniem, Zivīm)

Publicitātes foto/pixabay.com

Ūdens stihijas pārstāvji ir tendēti iedziļinātie savā iekšējā pasaulē, vadīties pēc intuīcijas un emocijām. Lēmumu neatkarības un dvēseliskās noslēgtības dēļ nereti viņi apkārtējiem ir liela mīkla. Pasvītrot iekšējo brīvību un jūtu spēku palīdzēs okeāna aromāti, kas rosinās asociācijas ar jūras dzīļu noslēpumainību. Tās ir smaržas ar ūdens, arbūza notīm, sausserža un lilijas zieda nokrāsām.
Vēžiem patiks aromāti, kas sevī apvieno jasmīna un īrisa nokrāsas, kā arī vijolītes un bazilika notis.
Skorpionus vienaldzīgus neatstās jūras un ziedu aromātu apvienojums: ūdens svaigums un orhidejas, jasmīna un lavandas notis.
• Sapņotājām Zivīm piestāvēs aromāts ar timiāna, lilijas un mirtes kombināciju.

Aromāti Gaisa stihijas pārstāvjiem (Dvīņiem, Svariem, Ūdensvīriem)

Publicitātes foto/pixabay.com

Gaisa stihijas pārstāvji atšķiras ar nestandarta pasaules uztveri, bagātu fantāziju, augstu komunikablitātes un aktivitātes līmeni. Pateicoties mākai atrast zelta vidusceļu starp garīgo pasauli un praktisko darbošanos, viņiem ir viegli gūt panākumus jebkurā jomā. Šīs stihijas pārstāvju aromātam jāattēlo šīs īpašības, būt viegliem, bet noturīgiem. Labi derēs aromāti ar ozona un ziedu notīm, vieglām citrusa nokrāsām.
Dvīņiem derēs smaržas ar lavandas, eikalipta un vijolīšu kombināciju.
Svariem ieteicami saldi aromāti ar rozes un vaniļas nokrāsām.
Ūdensvīru individualitāti akcentēs kombinācija no tējaskoka, zāles un ūdens notīm.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv