Kokteilis
Mīli

Tavas mīļotās sievietes dvēseles tumšākie nostūri: viņas visnepievilcīgākās rakstura īpašības saskaņā ar zodiaka zīmi0

Foto: pexels.com

Iemīloties kādā cilvēkā reizēm mēs vēl nemanām viņa sliktās īpašības un patieso raksturu, parasti tas notiek brīdī, kad rozā brilles krīt. Ar kādām ne pārlieku pievilcīgām rakstura īpašībām ir apveltītas sievietes saskaņā ar savu zodiaka zīmi, ko vīriešiem noteikti vajadzētu ņemt vērā?

Sieviete – Auns

Viņa ir uzstājīga, egoistiska un ļoti neatkarīga. Vienā vārdā – attiecībās noteicēja ir viņa, lai vai kā vīrietis pūlētos.

Sieviete – Vērsis

Ar šo sievieti ir jāgatavojas sarežģītai kopdzīvei, kas būs pilna drāmu, histēriju un pat saplēstu trauku. Vispareizākā pieeja, dzīvojot kopā ar sievieti – Vērsi, samierināties, atzīt, ka taisnība ir viņai.

Sieviete – Dvīņi

Šīs sievietes ir ļoti nepastāvīgas un bieži maina partnerus. Viņas bez sirdsapziņas pārmetumiem var flirtēt ar citu vīrieti, kamēr “mīlēs” savu partneri. Noturēt viņu ir iespējams vienīgi tādā gadījumā, ja pieņem šos spēles noteikumus. Pretējā gadījumā – ļauj viņai iet.

Sieviete – Vēzis

Šīs sievietes ir līdz ārprātam sensitīvas un viņas ļoti bieži apvainojas. Viņas ir uzticamas, ir gatavas attiecību dēļ iet “caur uguni un ūdeni”, taču tieši to pašu pieprasa no partnera. Nevari izpildīt, labāk nemaz neuzsāc šīs attiecības!

Sieviete – Lauva

Lauvas ir valdonīgas un prasīgas pret savu mīļoto vīrieti. Viņas var kļūt vislabākās mīļotās sievietes, ja vien, tu būsi apveltīts ar tām rakstura īpašībām, ko viņa novērtēs ar augstāko atzīmi. Ja nē, tev klāsies ļoti grūti, jo viņas prasības, gadiem ejot, tikai pieaugs.

Sieviete – Jaunava

Šīs sievietes, tāpat kā Lauvas, varētu sastādīt veselu sarakstu ar tām rakstura īpašībām un savām prasībām pret savu mīļoto vīrieti. Jaunavas dažkārt ar vieglu sirdi iesaistās dažādos strīdos, jo viņām ārkārtīgi nepatīk, kad viņas kritizē. Pat par sīkumiem.

Sieviete – Svari

Viņas ir pārliecinātas par sevi un zina, cik viegli ir izpelnīties vīriešu uzmanību. Tieši ar tādu attieksmi viņas arī dzīvo attiecībās. Šīm sievietēm neuztrauc tas, ko domā mīļotais vīrietis un kādas ir viņa prasības, jo attiecībās viņa ir ļoti egoistiska.

Sieviete – Skorpions

Dzīvot kopā ar sievieti, kas dzimusi Skorpiona zīmē, ir kā karā: ir izlīguma līgums, ir uzbrukumi un ir zaudējumi. Turklāt situācija, kad vienlaikus viss ir ļoti labi un ļoti postoši ir iespējama vienlaikus. Ja vēlies sadzīvot ar šo sievieti, tev jābūt apveltītam ar totālu angļu mieru.

Sieviete – Strēlnieks

Šai sievietei piemīt vīrieša cienīgs raksturs. Viņa reti izrāda maigumu un pakļāvību. Tā vietā viņai patīk izaicinoši uzvesties, piemēram, atklāti flirtēt ar kādu citu, jo “tas jau neko nenozīmē”. Turklāt visļaunākais ir tas, ka viņai ļoti patīk, kad viņai tiek veltīta citu vīriešu uzmanība.

Sieviete – Mežāzis

Viņas devīze ir “paškontrole”. Pat, ja viņas dvēselē sen jau ir apvērsums un revolūcija, ārēji viņa to neizrādīs un diez vai tu vispār nojautīsi, kas ar viņu notiek. Šīs sievietes patiesībā ļoti baidās iemīlēties, jo baidās zaudēt kontroli pār savu dzīvi. Pārmērīgā piesardzība, protams, noved pie tā, ka no tā cieš jūsu attiecības.

Sieviete – Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šīs sievietes bieži kļūst attiecībās par labu draugu, jo nekad neuzsāk attiecības ar vīrieti, ar kuru viņu varētu saistīt draudzība. Tomēr viņas ir ļoti emocionālas un viegli aizkaitināmas, tiesa, ātri nomierinās. Tomēr ir kāds “bet” – pastāvība jebkurā jomā nav šo sieviešu raksturojoša iezīme.

Sieviete – Zivis

Šīs sievietes ir ārkārtīgi jūtīgas un emocionālas. Viņas ir spējīgas izdomāt gūzmu neesošu problēmu, lai no vīrieša iegūtu vairāk emociju, vairāk jūtu, vairāk žēluma. Tā vien šķiet, ka viņas visu savu dzīvi varētu dzīvot vienā lielā drāmā un pašas būt ar to apmierinātas.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: no kādām dzīves pārmaiņām tu visvairāk baidies?
20 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Megana Mārkla atvaļinājuma laikā Kanādā strādājusi par brīvprātīgo virtuvē bezpajumtnieku patversmē
20 stundas
LE
LETA
Kokteilis
Pēc ilgstošas slimības mirusi “Roxette” soliste Marī Frēdrihsone
20 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
LM pieprasījusi Talsu pašvaldībai informāciju par divu personu nāvi pansionātā “Lauciene”
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Lemberga ēras beigas: kāpēc tieši šobrīd? 3
4 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Lembergs nokautā
56 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Dabā
Kāds laiks gaidāms pirms Ziemassvētkiem? Jaunākā sinoptiķu prognoze
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
VARAM vērtēs, vai ASV noteiktās sankcijas var ietekmēt Ventspils pilsētas domes darbu
40 minūtes