Eksistē vairāki efektīvi veidi, kas var palīdzēt mainīt likteņa gaitu, kā arī attīrīt jūsu karmu. Taču tie spēs palīdzēt tikai tiem, kas patiešām tic tam, ka Visums spēj palīdzēt un ietekmēt svarīgus procesus jūsu dzīvē. Turklāt svarīgi ir spēt redzēt atšķirību starp dažādām neveiksmēm konkrētā dzīves posmā un karmiskām problēmām.

Kā izskaitļot karmisko skaitli?

Foto: Unsplash

Tiek uzskatīts, ka cilvēku dzimšanas datums nav nejaušība. Šie cipari spēlē milzīgu lomu mūsu dzīvē, tie spēj kā palīdzēt, tā postīt. Turklāt numeroloģija ir ļoti cieši saistīta ar cilvēka karmu.

Lai izskaitļotu likteņa skaitļus jums ir nepieciešams zināt tikai savu dzimšanas datumu. Piemēram, jūs esat dzimis 12.03.1991.

Pirmais solis: Sareiziniet diena, mēnesi un gadu: 12*3*1991=71676.

Otrais solis: skaitiet ciparus savā starpā tik ilgi, kamēr sanāks skaitlis no 1 līdz 9. Piemēram, 7+1+6+7+6=27. 2+7=9. Tieši šis arī ir jūsu karmiskais skaitlis.

Kā atšifrēt likteņa skaitļus?

Foto: Pexels

Vieninieks: Šo cilvēku galvenais uzdevums ir palīdzēt citiem. Tikai tādā veidā jūs varat dzīvot saskaņā ar Visuma likumu un būt veiksmīgs. Ja jūsu skaitlis ir 1, tad jūsu galvenais uzdevums dzīvē ir cīnīties ar egoismu un greizsirdību.

Divnieks: Ja jūsu karmiskais skaitlis ir divi, jums ir jābūt uzmanīgiem attiecībās ar citiem cilvēkiem. Pat, ja jums šķitīs, ka jūs esat atradis savu otro pusīti un šim cilvēkam varat uzticēties itin visā, vēlams tomēr paturēt sev “privāto” telpu, kā arī dažas lietas nestāstīt otram.

Trijnieks: Pagājušajā dzīvē jūs esat dzīvojis uz citu cilvēku rēķina. Jūs manipulējāt ar citiem cilvēkiem, likās viņiem justies neērti. Tagad jūsu liktenis ir palīdzēt citiem. Ja jūs nespēsiet to pieņemt, jūsu dzīve būs viens liels neveiksmju apkopojums.

Foto: Pexels

Četrinieks: Karmiskais skaitlis 4 liecina par to, ka jūsu dzīvei ir svarīgi attīstīties un piedzīvot dažādus izaugsmes posmus. Iespējams, ka iepriekšējā dzīvē jūs esat bijis sliņķis, bet tagad Visums vēlas, lai jūs to labotu. Mācieties, centieties sasniegt lielākus mērķus!

Piecinieks: Cipars 5 nozīmē, ka jums nevajadzētu savu laiku izniekot veltīti. Ir svarīgi izvēlēties vienu virzienu savā dzīvē un tam sekot. Iespējams, jūs gaida liela un stipra mīlestība vai bagātība, bet, iespējams, tā būs kāda garīga atklāsme. Ticiet un ieklausieties savā intuīcijā.

Sešinieks: Jūsu karma ir pozitīva, tāpēc vairums problēmu jūsu dzīvē, ja tās ir, notiek jūsu nepārliecinātības dēļ. Jūs savā dzīvē varat izvēlēties jebkādu nodarbošanos un Visums jums neliks ceļā nekādus šķēršļus.

Foto: Pexels

Septītnieks: Šis skaitlis nozīmē asu prātu un apziņu. Visums iesaka jums tikt vaļā no sliktiem ieradumiem, tajā skaitā no negatīvām domām un emocijām. Ja to neizdarīsiet, jūs sagaida milzu problēmas. Īpašu vietu ieņem skaudība – tieciet no tās vaļā pēc iespējas ātrāk!

Astotnieks: Šis skaitlis nozīmē “ieciklēšanos”. Visums mēģina jūs novirzīt tālāk no dažādām problēmām, kuras rodas dēļ tā, ka jūs pārāk nepārdomāti dzīvē pieņemat dažādus lēmumus. Šo nepareizo lēmumu dēļ jūsos koncentrējas naids, nepārliecība un negācijas. Lai tas nenotiktu, ir jāprot abstrahēties no problēmām un pieņemt sakāvi. Lepnums un pašlepnums ir jūsu galvenie ienaidnieki.

Devītnieks: Šie cilvēki ir tendēti būt atkarīgi no citiem cilvēkiem – no draugiem, no mīļotā. Nevajadzētu aizmirst par sevi pašu – par saviem talantiem un cienīt tos brīžus, kad jums ir iespēja darīt to, kas prieku sagādā tieši jums pašam. Atrodiet savu nozīmi pēc saviem talantiem un spējām, un jūs kļūsiet par tiešām laimīgu cilvēku.

Foto: Pexels

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem