Kokteilis
Baudi

Tapis zināms, kādēļ LTV pārtrauca raidīt britu seriālu “Bez vainas”0

Publicitātes foto

8. februārī LTV1 pirmizrādi piedzīvoja pavisam jauns – 2018. gada – britu mini seriāls četrās daļās „Bez vainas” („Innocent”). Seriāla režisors Ričards Klārks ir bijis autors tādiem seriāliem kā „Doktors Kas” („Doctor Who”), „Dzīve uz Marsa” („Life on Mars”), „Vaitčapela” („Whitechapel”), „Versaļa” („Versailles”) un citi. Savukārt galvenajā – Deivida lomā – skatāms britu aktieris Lī Englbijs, kurš atveidojis lomas vairākos britu seriālos un ir ar ievērojamu pieredzi, tostarp piedalījies seriālā „Inspektors Džordžs Džentlijs” („Inspector George Gently”).

Filmas sižets vēsta par Deividu Kolinsu, kurš pēc septiņiem augstākās drošības cietumā pavadītiem gadiem par sievas Taras slepkavību, tiek atbrīvots un viņam ir iespēja sākt dzīvi no jauna, atjaunojot attiecības ar ģimeni un draugiem. Viņš cer, ka beidzot viņam atļaus sērot par sievas nāvi. Kad tiek uzsākta jauna izmeklēšana, gaismā nāk tumši noslēpumi. Bet viens jautājums joprojām paliek aktuāls – vai Deivids Kolinss patiesībā ir nevainīgs?

Tomēr pēc pirmās sērijas seriālu negaidīti pārtrauca raidīt. Kā kokteilis.lv paskaidroja Latvijas Televīzijas pārstāve Krista Priedīte, šis ir bezprecedenta gadījums, jo seriāls šobrīd netiek demonstrēts tehnisku iemeslu dēļ. Pēc tehnisko problēmu novēršanas, seriālu turpinās rādīt. Tiesa, vēl nav zināms, kad tas atgriezīsies LTV programmā, jo šobrīd tā saplānota jau krietnu laiku uz priekšu.

Tāpat zināms, ka drīzumā LTV saviem skatītājiem piedāvās vēl kādu detektīvseriālu.

LA.lv