Kokteilis
Apbrīno

Tapis zināms, ka veselības stāvokļa dēļ Keita Midltone nevar pildīt vairākus karaliskās ģimenes pienākumus0


Keita Midltone un princis Viljams iesvētī jauno pētniecības kuģi "Deivids Atenboro".
Keita Midltone un princis Viljams iesvētī jauno pētniecības kuģi "Deivids Atenboro".
Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

37 gadus vecajai Keitai Midltonei kā hercogienei ir jāpilda daudzi pienākumi. Taču ir daži, ko viņa, savas veselības stāvokļa dēļ, nevar pildīt.

Jau zināms, ka karaliskā ģimene pret zirgu jāšanas sacensību tradīcijām izturas ar lielu cieņu. Aristokrāti un karaliskās ģimenes locekļi jau kopš agras bērnības tiek apmācīti jāt ar zirgiem, vēlāk viņi piedalās dažādās sacensībās un zirgu seglos turas ļoti pārliecinoši. Kā princis Harijs, tā princis Viljams laiku pa laikam piedalās dažādās sacensībās un sporta veidos, kas saistīti ar jāšanu. Keita, savukārt, zirga mugurā nav redzēta nekad. Kāpēc?

Izrādās, Keitai Midltonei ir izteikta alerģija no zirgiem – viņai pat ir grūti uzturēties to tuvumā. Kembridžas hercogiene cenšas vērot šīs sacensības no attāluma, lai tas neizprovocētu sliktu viņas pašsajūtu.

Vēl pirms dažiem mēnešiem paparaci pieķēra Keitu Midltoni ar bērniem ārpus teritorijas laikā, kad viņas vīrs, princis Viljams, kopā ar jaunāko brāli, princi Hariju, spēlēja polo. Keita atradās ārpus teritorijas un tur pavadīja laiku kopā ar bērniem – princi Džordžu, princesi Šarloti un mazo princi Luisu.

Keita nekad nav sēdējusi zirga seglos un, saprotams, ka arī jāt hercogiene neprot, atšķirībā no sava vīra, prinča Viljama.

Midltonei nav alerģiskas reakcijas uz suņiem un tos viņa dievina. Nesen kopā ar vīru, princi Viljamu, Pakistānā viņa viesojās kinoloģiskajā apmācību centrā un vēlāk dalījās pieredzē, ka šie brīnišķīgie suņi viņai palīdzējuši tikt galā ar stresu, kas viņai bija pēc neveiksmīga lidojuma. Vēl jo vairāk, Keitas jaunākais brālis Džeimss Midltons nodarbojas ar suņu apmācību un viņa mājās to ir daudz.

Saistītie raksti
Foto: ZUMAPRESS/ SCANPIX/ LETA

Keita Midltone un princis Viljams viesojas pie fermeriem
Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

LA.lv