Tamāra Globa ir pazīstama astroloģe – viņas prognozes izceļas starp citām ar īpašu precizitāti. Pašlaik Globa palīdz cilvēkiem ar saviem padomiem par to, kā pārvarēt krīzi materiālajā jomā, lai paaugstinātu savu labklājību.

Uguns stihijas pārstāvji

Uguns stihijas pārstāvjiem (Auniem, Lauvām, Strēlniekiem) materiālo labklājību nodrošinās talismani no metāla. Metāls norūdās ugunī, pilnveidojas augstā temperatūrā, tāpēc tā mijiedarbība ar zodiaka zīmēm būs labvēlīga. Talismans var būt senlaicīga monēta, gredzens, kulons vai apģērba elements, piemēram, metāla poga. Lielāko enerģijas pieplūdumu nodrošinās izstrādājumi no dārgmetāliem – zelta, platīna, sudraba.

Lielus finanšu panākumus sniegs talismans ar tavas zodiaka zīmes attēlu. Monētu ir jāieliek maciņā, nevis pie naudas, bet tukšā nodalījumā. Lai piesaistītu finansiālu veiksmi, gredzens jānēsā uz kreisās rokas vidējā pirksta.

Zemes stihijas pārstāvji

Zemes stihijas zodiaka zīmēm (Mežāžiem, Vēršiem, Jaunavām) naudas pieplūdumu nodrošinās pusdārgakmeņi: serdoliks un rodonīts. Tos var inkrustēt ietvarā un nēsāt kā rotaslietu, taču noteikti kaklā. Sarkanā diegā iekārts šis talismans arī ļoti palīdzēs naudas jautājumos, taču diegam noteikti jābūt no dabīgas vilnas. Pusdārgmeni, kas nav rotas elements, nevajag pastāvīgi nēsāt sev līdzi.

Stabilam peļņas pieaugumam tas jānoliek vietā, kur glabājas tavas ģimenes uzkrājumi. Savukārt atbildīgos brīžos, piemēram, dodoties noslēgt darījumu, saņemt kredītu, veikt operācijas ar nekustamo īpašumu, talismans ir jāņem sev līdzi. Ieliec akmeni kabatā un pieskaries tam, kad vajadzīga palīdzība, un finansiāla veiksme tevi neatstās.

Gaisa stihijas pārstāvji

Gaisa stihijas zodiaka zīmēm (Svariem, Ūdensvīriem, Dvīņiem) piemērots talismans no kristāla vai stikla. Forma, kas vislabāk veicinās finanšu veiksmes piesaistīšanu, ir piramīda un konusveida. Neliela stikla piramīda, kas novietota istabas centrā, piesaistīs pozitīvo enerģiju, un tavs budžets neizsīks.

Sievietēm kā talismani būs piemēroti juverlieizstrājumi, kas apvieno sevī augstāk minētās īpašības. Tie jānēsā uz tām ķermeņa daļām, kas atrodas maksimāli tālu no zemes, piemēram, uz kakla vai ausu ļipiņās.

Ūdens stihijas pārstāvji

Ūdens stihijas zodiaka zīmēm (Vēžiem, Skorpioniem, Zivīm) veiksmi naudas lietās atnesīs priekšmeti, kas tematiski saistīti ar ūdeni un izgatavoti un sudraba. Dāmām peļņas pieplūdumu dāvās ķēdīte vai rokassprādze ar kulonu zivs vai nāriņas izskatā, vīriešiem – portsigārs ar jūras rakstu vai breloks enkura formā.

Šādus talismanus nav obligāti jānēsā sev līdzi katru dienu: tos jāizmanto tev nelabvēlīgos laikos vai brīdī, kad tu gatavojies parakstīt svarīgu līgumu. Lielisks talismans, kas ne tikai veicina finanšu pieaugumu, bet arī izdaiļo interjeru, būs akvārijs ar zivtiņām, īpaši zelta zivtiņām.
Avots: “smootrim.ru”