Kokteilis
Iekārto

Talismani darba galdam, kas piesaistīs naudu un veiksmi0

Publicitātes foto/pixabay.com

Darba galda enerģētika ietekmē tavu veiksmi profesionālajā jomā, tādēļ uz darba galda virsmas jānovieto pareizie talismani. Tie palīdzēs labklājības enerģētikai un veiksmei riņķot Visumā, tādējādi sekmējot tavu karjeras izaugsmi un labklājību. Lai tava darbavieta kļūtu enerģētiski pozitīva, izmanto fen-šui talismanus.

Spēcīgi talismani tavam darba galdam

Publicitātes foto/pixabay.com

Lai darba atmosfēra tevī radītu pozitīvas emocijas, galds jānovieto tā, lai tavu muguru sargātu siena. Pastiprināt tavu autoritāti palīdzēs glezna. Izvēlies tādu, kurā attēlots kalns, ainava vai kāda persona, kas ir tava autoritāte. Gleznu piekar pie sienas sev aiz muguras, lai vienmēr justu tās enerģētiku.
Ja vēlies darba vietā novietot akvāriju, tad neliec to sev aiz muguras. Ūdens spēcīgā enerģētika var traucēt tev strādāt. Novieto ūdeni sev priekšā, lai tas sekmētu tavu veiksmi.
Sev labajā pusē ieteicams novietot skapi. Tas simbolizē sargu un neļaus negatīvajai enerģētikai tevi ietekmēt. Savukārt pulksteni gan labāk darba vietā neturi. Tas skaita tavu laiku, kas pavadīts darbā un var „paātrināt” tavu aiziešanu no perspektīva amata.
Galdam vienmēr jābūt darba kārtībā. Tas nozīmē, ka uz tā nedrīkst atrasties nepiederošas lietas. Vienmēr turi to kārtībā un neizmētā svarīgus dokumentus. Kārtība ne tikai piesaistīs veiksmi, bet arī novērsīs kļūdīšanos un kavēšanos.
Visbiežāk lietotie talismani, kas palīdz gūt panākumus darbā un palielināt ienākumus ir figūriņas, kas attēlo labklājību un naudu. Piemēram, Budas statuja – pārpilnības simbols vai uz monētām sēdoša varde vai pūķis.

Publicitātes foto/pixabay.com

Par talismanu var kļūt jebkurš priekšmets, kas tev simbolizē naudas pārpilnību un veiksmi:

  • kāpnes, kas ved debesīs;
  • banknošu kaudze;
  • kredītkartes;
  • dārgi rakstāmpiederumi;
  • vizītkaršu maciņš no dabīgās ādas;
  • ķīniešu monētas;
  • naudas maks.

Par karjeras izaugsmes talismanu tiek uzskatīts bruņurupucis. Šis talismans gādā par naudas labklājību un noderīgiem sakariem, kas palīdz ātri kāpt pa karjeras kāpnēm.
Metāla bļoda, piepildīta ar ūdeni palīdzēs izvairīties no nepatikšanām darbā un palīdzēs samazināt naudas trūkumu. Šāds talismans, novietots līdzās svarīgiem dokumentiem, palīdzēs ātri un laikus izpildīt savas saistības.
Kristāli vai vēja mūzika palīdzēs būt gudriem un tālredzīgiem. Šie talismani noderēs tiem, kuri ieņem vadošus amatus.
Kristāla bumba sekmēs prāta spējas un palīdzēs atrast izdevīgus projektus, pieņemt darbā izglītotus un godīgus darbiniekus.
Podiņš, piepildīts ar mākslīgo zeltu, dos iespēju atklāt jaunas spējas un „taisīt naudu” burtiski no zila gaisa. Ar šādu talismanu tu vari nebīties no finanšu kraha.
Arī čūska palīdzēs tev uzkrāt zināšanas, izmantot ietekmīgu cilvēku atbalstu un nelaist garām iespēju kāpt pa karjeras kāpnēm.
Globuss nesīs veiksmi darbā, palīdzēs paplašināt biznesu, apmainīties pieredzē ar cilvēkiem no citām pilsētām un valstīm.

Publicitātes foto/pixabay.com

Keramikas, porcelāna un māla vāzes neļaus tavam biznesam „atslābt”. Ar šādu talismanu tu vienmēr spēsi atrast savu nišu un nopelnīt labu naudu.
Talismanu izvēle ir liela, tādēļ katrs spēs atrast to, kas derēs tieši viņam. Atceries, ka naudai patīk, ja to skaita, tādēļ neaizmirsti pārskaitīt peļņu pie sava darba galda. Naudas enerģētikai ir nepārtraukti jāatjaunojas. Ja naudu glabā savā darbavietā, tad periodiski nomaini naudas banknotes.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: kas ātrāks – lidmašīna “Sukhoi Su-31” vai BMW M klases auto?
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Skaistākās operu ārijas par mīlestību festivālā “Summertime” Jūrmalā
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Jānis Stībelis laiž klajā jaunu singlu un aicina uz jubilejas koncertu
3 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Latvijā
Viens vedējs, lielāka cena. Maksa par atkritumu izvešanu var celties
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Paaudžu maiņa “Skonto” grupā? Uzņēmumu vadību pārņem Rihards Rāvis
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Latgales mežos izvērš divas sēņotāju glābšanas operācijas
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Uz Latviju brauks jaunais Lietuvas prezidents Gitans Nausēda
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Tiešraides ieraksts: Latvijā tiek palaists pirmais 5G internets LMT tīklā
2 stundas