Kokteilis
Baudi

Talantīgie un temperamentīgie brāļi no “Los Vivancos” – šovakar uz Dailes teātra skatuves0

Publicitātes foto

Šodien, 12.februārī Dailes teātrī būs iespēja baudīt lieliskā un aizraujošā Spānijas kolektīva “Los Vivancos” dejas izrādi – šovu “Aeternum” (“Mūžība”). “Los Vivancos” – tie ir brāļi, kuriem jau no bērnības piemīt izcili talanti – viņi gan dzied, gan dejo, gan spēlē dažādus mūzikas instrumentus. Publiku vienmēr sajūsmina viņu aizrautīgais temperaments.

Izrāde “Aeternum” sastāv no dejas, cirka un teātra elementiem. Tajā lieliski savijas flamenko, mūsdienu balets, akrobātikas un cīņas mākslu elementi. Izrādē ir daudz vizuālo efektu un interesantu skatuves risinājumu. “Aeternum” – tas ir stāsts par labo un ļauno, metafora par nemirstību, ko cilvēkam dāvā māksla. Eņģeļi, dēmoni, vampīri, mūzika, deja, cīņas un maģija – tas ir talantīgo brāļu lolojums, kas skatītājus ievedīs noslēpumainā brīnumu pasaulē.

Mūzikas autori ir paši brāļi “Los Vivancos”, bet tās aranžējumi un orķestra pavadījums ietilpst lieliskā komponista Fernando Velaskēza kompetencē. Viņš ir skaņu celiņu autors tādām pazīstamām kinolentēm kā “Patversme” (“El Orfanato”), kas nominēta Goijas prēmijai kā labākais kino skaņas celiņš, un “Džūlijas acis” (“Los Ojos de Julia”). Izrādes “Aeternum” muzikālajā partitūrā lieliski sadzīvo gan flamenko, gan roka, klasiskās mūzikas un kino mūzikas elementi, kuru iespēlējis Budapeštas simfoniskais orķestris. Izrādes mākslinieciskais konsultants ir “Cirque du Soleil” izrāžu scenāriju autors un režisors, dramaturgs, horeogrāfs Daniele Finci Paska.

Brāļi dzimuši Spānijā, Barselonā un kļuvuši pazīstami jau pusaudža vecumā. Viņi sāka dejot, vēl būdami bērni. Puiši bija izdomājuši savu numuru – tā bija deja ar akrobātikas elementiem, kas strauji iekaroja publikas atzinību. Par viņu talantu uzzināja visa Spānija un brāļu priekšnesumi ar sajūsmu tika uzņemti arī citviet Eiropā. Īpašu atzinību viņi izpelnījās par izcilu priekšnesumu kvalitāti. “Los Vivancos” dalībnieki ieguvuši lielisku izglītību labākajās mācību iestādēs, kuru prestižs pasaulē ir neapstrīdams. Pirms izveidot apvienību, puiši krājuši pieredzi un slīpējuši savu meistarību, iekļaujot savos priekšnesumos dažādu tautu un kultūru muzikālās tradīcijas.

“Los Vivancos” – tā ir brīnišķīga flamenko, baleta, cirka, teātra un mūsdienu dejas savienība! Viņu uzvedumiem piemīt dzīva, pat spridzinoša enerģētika, kas skatītājos izraisa visspilgtākās emocijas. “Los Vivancos” uz skatuves ir ne tikai īsti saimnieki, bet dievi!

Kad un kur?
12. februārī plkst. 19:00 Dailes teātrī Rīgā
Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv
Cena: no EUR 24,50 līdz 63

LA.lv