Kokteilis
Dzīvo

Talantīgais pāris – Kristīne Opolais un Andris Nelsons paziņojuši par šķiršanos0

Foto: LETA

Šādu paziņojumu vakardien savās oficiālajās mājas lapās izplatīja abi mākslinieki. Tāpat norādīts, ka turpmāk abu mākslinieku uzmanība tiks koncentrēta uz laulībā dzimušās meitiņas Adrianas Annas audzināšanu, kura pērnā gada decembrī nosvinēja 6 gadu jubileju.

Kristīnes mājas lapā rakstīts, ka izlēmuši iet katrs savu ceļu, tomēr nu jau ar savu bijušo dzīvesbiedru, talantīgo diriģentu Andri Nelsonu, turpinās uzstāties kopā.

Atgādināsim, ka talantīgā operdziedātāja Kristīne Opolais un diriģents Andris Nelsons apprecējās 2011.gada 29.aprīlī – dienā, kad visas pasaules uzmanība bija pievērsta karaliskajām kāzām – prinča Viljama un Keitas Midltones laulību ceremonijai.

Kristīne Opolais un Andris Nelsons 2016.gadā Rīgas pilī, saņemot Triju Zvaigžņu ordeni.
Foto: LETA

“Šo datumu izvēlējāmies tāpēc, ka sakrita laiks, kad mēs ar Andri varējām būt mājās Latvijā. Andrim izpalika koncertturneja Japānā, es savukārt atteicos no viena operas La Scala projekta Milānā. Sapratām šo situāciju kā mājienu no augšas, ka jāprecas, turklāt Andris mani jau pirms pusotra gada bija bildinājis,” toreiz žurnālam “Privātā Dzīve” bija stāstījusi Kristīne.

Gredzenus abi bija Rīgā, Latgales priekšpilsētas dzimtsarakstu nodaļā, un ceremonija noritēja šaurā tuvinieku lokā – kāzās piedalījās vien Opolais un Nelsona vecāki, kā arī vedēju pāris – Gunda Vaivode un komponists Juris Vaivods.

LA.lv