Kokteilis
Stilo

Tagad arī Latvijā pieejama unikāla lietotne sejas ādas novērtēšanai0

Foto: Unsplash

Tagad arī Latvijā ir pieejama novatoriskā Artistry™ Virtual Beauty lietotne, ar kuras palīdzību iespējams noteikt savas sejas ādas stāvokli un problēmzonas. Nepieciešams tikai viedtālrunis ar kameru un labs apgaismojums.

“Īpaši ērta lietošanai ir tieši kopjošās kosmētikas sadaļa ar iespēju analizēt sejas ādu – tā parāda sejas ādas problēmzonas un ādas vizuālā stāvokļa vecumu. Ar aplikāciju ir iespējams ne tikai sekot līdzi aktuālajam ādas stāvoklim, bet arī saglabāt savus datus un redzēt, kā laika gaitā āda mainās, uzlabojās vai pasliktinās,” saka vizāžiste un stiliste Laura Valuta.

Lietotne sniedz iespēju ne tikai virtuāli novērtēt savu ādas stāvokli, bet arī veidot ādas kopšanas dienasgrāmatu un saņemt individuālus ieteikumus. Tā arī piedāvā izmēģināt jaunāko grimu, ko piedāvā Artistry™ eksperti, vai radīt savu grima stilu.

“Tehnoloģijām attīstoties, kļūst pieejamas ērti lietojamas virtuālas iespējas, kas ar viedierīces kameras palīdzību nosaka ādas tipu un ādas nepilnības. Tā ir iespēja sākt iepazīt savu ādu, jo Latvijas iedzīvotāju aptauja liecina, ka katrs 7 aptaujātais nezina savu sejas ādas tipu*,” saka Artistry™ skaistuma eksperts Andžejs Savickis.

Lietotne bezmaksas ir pieejama lejupielādei Google Play un Apple App Store šeit un šeit.

Publicitātes foto

Saistītie raksti
LA.lv