Kokteilis
Mīli

Tā nav taisnība: 7 mīti par mīlēšanos, kam vēl aizvien daudzi tic0

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Šķiet, ka sekss varētu būt viena no tām jomām, par ko valda visvairāk mītu. Turklāt ir ļoti daudz cilvēku, kas šiem mītiem arī tic. Un tā, noskaidrosim, kas pavisam noteikti nav taisnība, kad runa ir par mīlēšanos.

1. Vīrieši seksu vēlas vairāk

Zinātniski pētījumi ir pierādījuši, ka seksuālā vēlme abiem dzimumiem ir līdzvērtīga. Bez tam, sievietes ir spējīgas izjust vairākus orgasmus pēc kārtas, kamēr vīrieši nē.

2. Lubrikanti ir paredzēti pāriem gados

Nekā tamlīdzīga! Lubrikanti var padarīt mīlēšanos pr ārkārtīgi aizraujošu un samazināt nepatīkamas izjūtas. Sievietes absolūti visos vecumos ciena šo priekšrocību! Aptuveni 80% pāru ir atzinušies, ka lieto lubrikantus regulāri, turklāt eksperimentē ar dažādiem produktiem, piemēram, “mentola”, “zemeņu garšas” un tamlīdzīgiem.

3. Vīrieša pēdas izmērs ir proporcionāls viņa dzimumlocekļa izmēram

Ak, ja vien tas būtu tik vienkārši! Šai teorijai nav absolūti neviena pierādījuma, zinātnieki apgalvo: britu pētījumā, kurā piedalījās 104 vīrieši, šai teorijai netika atrasti nekādi pierādījumi.

4. Divi prezervatīvi nodrošinās lielāku aizsardzību

Kad vīrietis izmanto divus prezervatīvus vienlaikus, tie rada berzi viens gar otru. Turklāt tam nav absolūti nekādas jēgas, bez tam, tie nevis ir divreiz drošāki, bet tieši otrādi – nedrošāki, jo berzējoties viens gar otru, kļūst neizturīgāki.

5. Sieviešu ejakulācija neeksistē

Patiesībā 54% sieviešu spēj izjust līdzīgu parādību ejakulācijai orgasma brīdī.

6. Anālais sekss ir drošs

Jā, sieviete nevar palikt stāvoklī, bet anālais sekss ir pakļauts visaugstākajam infekciju riskam. Ar to nodarbojoties var saslimt, piemēram, ar herpes vīrusu.

7. Seksa rotaļlietas ir domātas tiem, kas patīk skarbs sekss

Tas nav tiesa. Seksa rotaļlietas ir ļoti dažādas, turklāt katrai no tām ir sava nozīme. To galvenais uzdevums ir padarīt aizraujošāku mīlēšanos ikvienam pārim.

LA.lv