20. maijā pasaules koncertturnejas “The Afterlove Tour” laikā “Arēnā Rīga” uzstāsies britu mūziķis Džeimss Blants, superhitu “You’re Beautiful” un “Goodbye My Lover” autors. Dziedātāja kontā ir 20 miljonu pārdotu disku kopiju, divas “Brit Awards” balvas, piecas “Grammy” nominācijas un neskaitāmas pielūdzējas visā pasaulē.

2017. gada martā Džeimss Blants prezentēja savu piekto studijas albumu “The Afterlove”, kas sekoja vairākkārt platīna statusu ieguvušajam ierakstam “Moon Landing”. Tā paša gada oktobrī dziesminieks devās pasaules koncertturnejā, kas ir pirmā tūre pēc vērienīgās “Moon Landing Tour” turnejas, kuras laikā divpadsmit mēnešos notika vairāk nekā 140 koncertu.

Jaunais albums ieturēts iepriekšējā dziedātāja darbu stilistikā – tas aizvien ir romantisks poproks ar viegli skumju noskaņu, tomēr vairākās kompozīcijās dzirdams kas jauns. Džeimsam Blantam tik raksturīgo pikanto jūtīgumu un pašironiju lieliski papildina muzikāli svaigs talantīgo viesmākslinieku skatījums, kas piedalījušies albuma tapšanā. Kopā ar Blantu pie tā strādāja Eds Šīrans, “One Republic” vokālists Raiens Teders, Eimija Vedža, Džonijs Makdeids, Stefans Močo un Mozella.

Bez skaistām mīlas balādēm dziedātājs slavens arī ar savu “Twitter” kontu. Šobrīd viņam ir gandrīz divi miljoni sekotāju. Dziedātājs virtuozi atbild uz kritiku, un viņu ir vienkārši neiespējami samulsināt!

Kāds ieraksts vēsta: “Viena no manām vēlmēm ir nosēdināt Džeimsu Blantu un paskaidrot viņam rindiņu pēc rindiņas, kāpēc viņa dziesma “You’re Beautiful” ir galīgi garām.” Uz ko dziedātājs asprātīgi atbild: “Bet es gribētu nosēdināt tevi un paskaidrot dolāru pēc dolāra, kādēļ man par to nospļauties.” Arī uz šādu ierakstu: “Kādēļ Džeimsam Blantam ir miljons sekotāju? Viņš pārstāja būt aktuāls jau 2009. gadā.” – Blantam ir ko atbildēt: “2006. gadā, ja būsim precīzi.”

Pasaules slavu Blants ieguva, pateicoties lieliskajam singlam “You’re Beautiful”, kas kļuva par mūzikas sensāciju. Britu dziedātājs, mūziķis un dziesmu tekstu autors visā pasaulē pārdevis vairāk nekā 20 miljonu albumu un 12,8 miljonus singlu kopiju. Vairākas reizes viņš bijis “Grammy” nominants un ir ieguvis virkni balvu – MTV, “Brit Awards”, “NME Awards”, “World Music Awards”, “Teen Choice Awards” un citas.

Kad un kur?

  • 20. maijā plkst. 19.00 “Arēnā Rīga”
  • Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv
  • Cena: No EUR 39,60 – 99,60

Video: