Kokteilis
Apbrīno

“Superbingo” vadītāja Krista Pesecka gandarījumu rod arī aizkadrā0


Krista Pesecka
Krista Pesecka
Foto – Zigmunds Bekmanis

Tie, kuri regulāri svētdienu rītos skatās “Superbingo” izlozes televīzijas kanālā TV3, līdzās Armandam Simsonam noteikti būs pamanījuši arī šarmanto spēles vadītāju Kristu Pesecku. Taču “Superbingo” ir tikai viena no viņas daudzpusīgajām radošajām izpausmēm. Pēdējais jaunums – Krista ir producente kanālā ITV Žaklīnas Cinovskas iecerētajam humoristiski izklaidējošajam šovam “Vīri apģērbj sievas”, kurā piedalīsies arī “Latvijas Avīzes” žurnālistes Aijas Kaukules ģimene.

Televīzijas skatītāji tevi iepazinuši spēlē “Superbingo”. Vai tas ir tavs pirmais televīzijas projekts?

Līdz 9. klasei mācījos Ogres ģimnāzijā, pēc tam – Rīgas komercģimnāzijā, kam sekoja Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultāte, kur izvēlējos studēt žurnālistiku. Otrajā kursā mani uzrunāja sporta žurnālists Armands Tripāns un piedāvāja vadīt raidījumu “OK!” LTV7 un veidot tā sižetus. Šķiet, tas bija 2010. gadā, un tā sākās manas gaitas televīzijā.

Vēlāk nonācu izdevniecības “Egmont Latvija” izdotajā žurnālā “Avene”, kur biju atbildīga par elku sadaļu un rakstīju par māksliniekiem un citu radošo profesiju pārstāvjiem. Pabeidzot studijas, kādu brīdi darbojos mārketinga komunikāciju jomā un tad uz pilnu slodzi televīzijā – vispirms aizkadrā “Mūzikas kanālā 2”, realitātes šovā “TV zvaigzne” (režisora asistente) un kā satura redaktore LNT raidījumā “Košākai dzīvei”, kuru vadīja aktrise Agnese Zeltiņa.

Tolaik paralēli sāku vadīt arī “Superbingo”, un turpinu nu jau sešarpus gadus. Prieks par mūsu raidījuma saliedēto komandu, kur visi perfekti zina savus pienākumus un varam filmēt bez aizķeršanās draudzīgā gaisotnē.

Vai tu pati piedalies šajā laimes spēlē, esi kaut ko laimējusi?

Nē. Studijā veicot savus pienākumus, “Superbingo” uztveru kā darbu, nevis pašas veiksmes spēli. Protams, laimēt vienmēr ir patīkami, un arī pati dažreiz piedalos, piemēram, lielveikalu produktu akcijās reģistrējot pirkuma čekus – esmu pat laimējusi koncertu biļetes, SPA apmeklējumus.

Ja nu tu kādreiz laimētu lielāku naudas summu, kā to iztērētu?

Es domāju, ka naudu ieguldītu savā attīstībā un ģimenē. Noteikti arī ceļojumos, kas paplašina redzesloku.

Ir kāds sapņu ceļojums?

Daudzi. Neiepazīta ir Āzija, Amerika. Ļoti gribētu aizbraukt uz Tibetu, bet šim ceļojumam vēl jānobriest. Pagaidām iepazīstu Eiropu.

Vairākus gadus esi vadījusi skaistumkonkursus Ogrē. Vai jaunībā pati arī piedalījies?

Jā. Esmu piedalījusies “Miss International Globe”, kas 2010. gadā notika Albānijā. Guvu ļoti labu pieredzi, jo bija dzelžains dienas režīms – agras celšanās, intervijas, etiķetes ievērošana atbilstoši dienas pasākumam. Pārstāvēt Latviju skaistumkonkursā mani uzaicināja tolaik Intas Fogeles vadītā aģentūra.

A post shared by Krista Pesecka (@kristapesecka) on

Kādu laiku pirms tam gan biju strādājusi kā modeļu aģentūras “Vacatio” modele dažādos reklāmas projektos un skatēs Itālijā. Es joprojām nezaudēju asumu, bet modeles darbs vairs nav prioritāte, drīzāk sirdslieta, ik pa laikam piedaloties dažādos interesantos projektos.

Bez “Superbingo”, kurā darbojies jau vairāk nekā sešus gadus, tev noteikti ir arī vēl citi projekti.

Kanālā TV3 raidījumam “Tēta nedienas” esmu satura redaktore un Žaklīnas Cinovskas kanālā ITV producēju jaunu raidījumu “Vīrs apģērbj sievu”, kas stāstīs par sabiedrībā pazīstamu vīru ieniršanu veikalu pasaulē, izvēloties savai sievai noteiktu garderobi. Un vēl paralēli TV projektiem arī veidoju video privātiem klientiem, uzņēmumiem.

#darbiņā #saturaredaktore #tētanedienaslatvijā #aizkadra #tv3latvia @ematvejeva

A post shared by Krista Pesecka (@kristapesecka) on

Ieintriģēji ar jauno raidījumu. Pastāsti, kas tajā notiks!

Vīru uzdevums būs lielveikala “Spice” apģērbu un apavu veikalos izvēlēties žūrijas noteiktajam stilam un sievas prātam atbilstošu garderobi. Desmit raidījumos katrā sacentīsies divi pāri. Tas notiks tā – tikai nonākot veikalā, vīrs uzzinās, ka viņam vienam pašam būs jāizvēlas sievai divi apģērbu komplekti – viens lietišķajā, bet otrs brīvajā, radošajā stilā. Turklāt tas būs jāizdara tikai pusstundas laikā. Ko nu kurš vīrs būs sameklējis, to viņu sievas ģērbs mugurā, izrādoties žūrijai.

Kad skatītājiem jāsēžas pie televizoriem, lai redzētu, kā “vīrs apģērbj sievu”?

Šis humoristiski izklaidējošais raidījums pirmizrādi piedzīvoja šo pirmdien – 9. aprīlī – , un turpmāk to varēs skatīties katru pirmdienu plkst. 21 kanālā ITV līdz pat jūnija sākumam. Starp citu, nākamajā pirmdienā sacentīsies jūsu kolēģes Aijas Kaukules vīrs – grupas “Dzelzs vilks” vadītājs Juris Kaukulis un leģendāro “Līvu” ģitārists Ainars Virga.

Būs interesanti vērot, kā vīri tiks galā ar savu uzdevumu un stresu, vai viņi pārzinās sievas apģērbu un apavu izmērus, mīļākās krāsas un šī brīža gaumi. Varu pačukstēt, garlaicīgi nebūs, jo visu pāru cīņas jau ir uzfilmētas. Pirmajā mirklī šķita, ka pusstundā izvēlēties divus tērpu komplektus, turklāt ne sev, bet sievai, ir neiespējami, tomēr šovs pierādīja pretējo. Piemēram, dziedātājs Miks Dukurs kurpes izvēlējās piecdesmit sekunžu laikā. Kad izvēle izdarīta, sievām jānodemonstrē tērpi žūrijai, kuras novērtējums desmit punktu (drēbju pakaramo) sistēmā nosaka uzvarētāju.

Mirklis pirms 🎬🎥♥️ #vīrsapģērbjsievu #samsung #spice #producer #newshow

A post shared by Krista Pesecka (@kristapesecka) on

Pieturzīmes

Bez kā tu nevari iedomāties savu dienu?
Bez glāzes silta citronūdens dzēriena.

Trīs vārdi, kas tevi raksturo vislabāk?
Darbīga, mērķtiecīga, toleranta.

Būtiskākais sasniegums darbā?
Iegūtā spēja pielāgoties neparedzētiem apstākļiem un ātri reaģēt.

Labākā izklaide?
Laiska atpūta uz ērta dīvāna, mīļāko filmu skatīšanās, kā arī sportiskas aktivitātes.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: par Latvijas Jauniešu galvaspilsētu atzīta Daugavpils
7 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 gardas un veselīgas vasaras veltes: vērtīgas gan skaistumkopšanai, gan ēdienkartei
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Apmaini laicīgi POSITIVUS festivāla aproci “Alfā”
8 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
LPA nesteidz atbalstīt apriņķus un “paņem pauzi” līdz augusta vidum
12 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Ugunsgrēkā vasaras nometnē Krievijā gājuši bojā 4 bērni
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Jau rīt temperatūra paaugstināsies līdz +27 grādiem
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Reiram būs jālemj par mutisku aizrādījumu VID vadītājai Jaunzemei. Ministrija skaidro iemeslus
30 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Notikusi laupīšana restorānā Mežaparkā
3 stundas