Kokteilis
Mīli

Stipras kopdzīves noslēpums: 5 lietas jūsu attiecībās, par kurām nevienam nav jāstāsta0

Foto: Pexels

Visi zina, ka publiski apspriest dažādus strīdus starp tevi un tavu mīļoto vīrieti, gluži vienkārši ir neiederīgi un nepieklājīgi. Ko vēl citiem cilvēkiem nedrīkst stāstīt un rādīt par savām attiecībām, lai saglabātu labas attiecības ar partneri?

Pirmais noslēpums: nepublicē un nerādi intīmus attēlus

Nekad un nevienam nerādi intīmas fotogrāfijas: fotoattēlus, kuros esat tikai divi vien vai tava otrā pusīte atkailinātā veidā. Iespējams, tev tās šķiet ļoti pievilcīgas un tu uzskati, ka nav par ko kautrēties. Tomēr tas nenozīmē, ka tās ir jārāda vēl kādam. Šis, protams, attiecas arī uz publikācijām sociālajos tīklos.
Īsumā – šis mirklis, šī jūsu divvientulība ir savā ziņā kā svēts noslēpums starp jums un tieši tādam tam ir arī jāpaliek. Vēl jo vairāk, ja runa ir par tavu partnera foto – viņš par tavu rīcību var justies ļoti aizvainots.

Otrais noslēpums: nestāsti par finansiālām problēmām

Par jūsu finansiālajām problēmām apkārtējiem nav jāzina. Pēc kāda laika viss atrisināsies, bet tavs vīrs vai sieva svešu cilvēku acīs ilgi saglabās “neveiksminieka” zīmogu. Tas, protams, ietekmēs cilvēka pašvērtējumu un galu galā, atstās ietekmi arī uz jūsu attiecībām nākotnē.

Trešais noteikums: neiejauc cilvēkus jūsu strīdos

Jūsu strīdu anatomijai ir jāpaliek tikai starp jums. Cilvēki no malas, pat ja tie ir tuvinieki vai tuvi draugi, tāpat objektīvi nespēs novērtēt, kuram no jums ir taisnība konfliktā, kura liecinieki nav bijuši. Savukārt subjektīvs spriedums var sabojāt viena partnera reputāciju.

Ceturtais noslēpums: nestāsti par mīļotā noslēpumiem un sapņiem

Privātā dzīve tāpēc arī ir privātā, ka tai ir jāpaliek starp jums. Jūs viens otram atklājat savu dvēseli un sirdi, stāstot gan par saviem trūkumiem, gan bailēm, gan sapņiem. Un to nekad nedrīkst izpaust trešajām personām. Tiesa, problēmas, kas pārim rodas kopdzīves laikā vai nu attiecībās vai intīmajā dzīvē ir jāizrunā un jārod risinājums, taču atslēgvārds ir – ar atbilstoša profila speciālistu, kas nevis varēs jums ieteikt “man arī tā bija”, bet varēs dalīties profesionālos padomos un ieteiks reālus risinājumus.

Piektais noslēpums: nestāsti citiem, ko par viņiem domā tavs partneris

To, ko tavs partneris patiešām domā par taviem paziņām un draugiem, viņiem pašiem tas nav jāzina. Tas tikai apbēdinās tevi un viņus, un jūsu attiecības sašķobīsies. Gadās, ka brāļi, māsas vai vecāki tavu izredzēto nevēlas pieņemt kā ģimenes locekli. Un to, ko viņi par šo cilvēku runā tavā klātbūtnē, arī tavam partnerim tas nav jāzina.

LA.lv