Jau vairāk nekā trīs gadus kopā ir modes dizainere un stiliste Iveta Vecmane un modes dizaineris un mākslinieks Arvils Linde. Tiesa, pazīstami abi ir vismaz desmit gadus, jo savulaik kopā gan strādājuši vienā sfērā, gan darbojušies modes industrijā.

Žurnālam “Kas Jauns” abi atzīst, ka sākotnēji daudzi pat nav zinājuši par viņu attiecībām, jo viņi tās īpaši neafišējuši. “Bija sajūta, ka to, kas mums ir, gribas pieturēt un pasaudzēt. Mēs baudām šīs attiecības, neko neanalizējam un neko negaidām viens no otra. Tur ir tā burvība. Viss ir vienkārši,” atklāj Iveta.

Draugi viņus dēvē par atturīgāko un elegantāko pāri, kādu pazīst. Abiem sakrīt intereses par lietām, vērtībām un baudām. Viņi uzticas un ieklausās otra viedoklī un cenšas savā starpā būt patiesi.

Mākslinieki atklāj, ka, lai gan Ivetai sapnis par pašas radītu kāzu kleitu sev ir, tomēr kāzas tuvākajā laikā nav gaidāmas. “Tāpat kā mūsu attiecības, arī kāzas mēs neplānojam. Mēs negribam likt attiecības kaut kādā rāmī. Ja mūsu iepazīšanās ir tik netīša un tik laba, tad varbūt labāk nekas vaira tīšām nav jāizdomā,” uzskata Iveta.

Abiem aiz muguras jau ir attiecību pieredze. Pērnruden oficiāli tika šķirta Ivetas un Māra Vecmaņa 13 gadus ilgā laulība, lai han šķirti abi dzīvoja jau krietnu laiku. Laulībā dzimuši bērni – meita Hanna un dēls Francis, ar kuriem Arvilam izveidojušās labas attiecības.