Kokteilis
Apbrīno

Stiliste un bijusī Kiviča sieva Dana atgriežas Rīgā un meklē darbu0

Foto: LETA

Stiliste un bijusī mūziķa Andra Kiviča dzīvesbiedre Dana Dombrovska sociālajos tīklos paudusi vēlmi atrast darbu Rīgā. Viņa raksta, ka dzīves līkloči viņu ir atveduši atpakaļ uz Rīgu un viņa vēlas strādāt.

Pirms dažiem gadiem Dana bija pieprasīta glancēto žurnālu stiliste, vēlāk viņa izveidoja arī savu zīmolu “Kaikin”, bet pēc šķiršanās no Andra Kiviča viņa pārcēlās pie mīļotā vīrieša Gata uz Rūjienu. Andra un Danas dēls Kristofers Pauls kādu laiku dzīvoja pie Danas mammas, savas omītes, Carnikavā, kur puika arī apmeklē skolu.

“Ceļš līkuloču ir atvedis mani atpakaļ uz Rīgu. Savas radošās darbības laikā esmu nonākusi līdz vēlmei un meklējumiem pēc patstāvīga darba. Mani radošie talanti līdz šim bijuši redzami kā stilistei un vizāžistei modes žurnālos, reklāmās un kāzu un citās smukumpucēšanās. Pēdējos gadus vairāk nodevos pašas dizainētam un šūtam apğērbam “Kaikin”. Ir pienācis laiks jauniem apvāršņiem. Gatava strādāt, radīt, dalīties ar savu radošumu un prasmēm, gatava iemācīties un atklāt ko jaunu. “Mākslinieks” ir tas kurš visu māk un ja nemāk – iemācās,” – sociālajā vietnē Facebook raksta Dana un lūdz visus piedāvājumus sūtīt viņai privāti vēstulēs.

Dana kopā ar dēlu Kristoferu 2014.gadā:

Foto: LETA

LA.lv