Stiliste un blogere Indra Salceviča bieži dalās savās pārdomās sociālajās vietnēs par svara problēmām, par sabiedrības uzskatiem, kā arī dažādām citām ikdienišķām un sievišķīgām lietām, kas daudzām sievietēm bieži vien ir saistītas ar izskatu un svaru.

Nesen savā Instagram kontā Indra rakstīja: “Ziniet kāpēc dzīve manās formās ir ar mazāku stresa zīmi nekā slaidām meitenēm? Jo, ja Tu esi slaids, Tev ir jāpatērē milzum daudz enerģijas un jāiegulda nenormāls darbs, lai savas formas saglabātu. Un pat viena kg pieaugums rada stresu! Neviens nekad slaidajam neteiks – malacis, ja viņš pieņemsies svarā, vai ne? Savukārt apaļajiem, svara pieaugumu visticamāk neviens nepamanīs , bet reizēs, kad apaļais kļūs slaidāks visi viņu apbrīnos un lielīs! Viņš pēkšņi kļūs par garā un raksturā spēcīgu, kā arī iedvesmas vērtu!Tāda nu mums reiz ir tā sabiedrība.”

Indra jau iepriekš ir atklājusi, ka agrāk pati ļoti pārdzīvoja par savu izskatu, centās tikt vaļā no liekajiem kilogramiem, taču nu jau labu laiku ir sapratusi, ka laime neslēpjas ķermeņa izskatā, bet pašapziņā!

Stilistes un blogeres atklātie ieraksti un pārdomas par lielā svara problēmām un sievietes pašapziņu ir iedvesmojušas daudzas sievietes.