trologi ir atklājuši mums visus zodiaka zīmju modes noslēpumus. Varbūt tieši tu esi lielākā modes dāma horoskopā?

12.vieta – Mežāzis

“Godpilnā” pēdējā vieta modes dāmu horoskopā pienākas sievietēm Mežāžiem, kuras modi “mētā ar ragiem” kopā ar “jaunajiem perspektīvajiem dizaineriem” un vienmēr izceļas. Tāpēc, ka Mežāžiem ir ideāla un nevainojama stila izjūta. Viņas pašas sev ir mode un nevīstoša klasika. Turklāt nav nekādas nozīmes, cik Mežāzim ir gadu, kāds ir viņas figūras tips, cik daudz naudas apģērbam un cik ietilpīgs skapis – sieviete Mežāzis vienmēr izskatās nevainojami, taču pavisam nemoderni. Tādā ziņā, ka ir ārpus modes un ārpus laika. Nē, mēs neapskaužam!

fashion5

11.vieta – Jaunava

Pret modi Jaunava ir pilnīgi vienaldzīga un neizskatās pēc putnubiedēkļa tikai pateicoties labajai gaumei, pirmkārt, bet otrkārt (un galvenokārt), pateicoties vēlmei nepiesaistīt savai personai paaugstinātu uzmanību. Toties Jaunavai ir trīs vienkārši un ģeniāli garderobes izveidošanas principi. Pirmais: apģērbā jājūtas ērti. Otrais: apģērbam jābūt vienādi iederīgam gan darbā, gan ballītē, gan pastaigā ar suni. Trešais: kad ir atrasta maģiskā kapsula, tad tā ir jānonēsā, kamēr burtiski izdilst uz Jaunavas auguma. Tāpēc, ka staigāšana pa veikaliem Jaunavu tracina.

10.vieta – Vēzis

Sievietes Vēži pret modi nav vienkārši vienaldzīgas – viņas to neganti ienīst. Tāpēc, ka patiesi nesaprot, kāpēc nemodernas bikses var nopirkt par trim centiem, bet par modernām biksēm, kas uzšūtas vienkārši pāris gadu vēlāk, nākas atdot pusi algas. Vai visi ir sajukuši prātā? Tā taču ir tikai lupata! No otras puses, Vēži ļoti mīl izskatīties lieliski, bet tas nekādi nav iespējams, ja galīgi neseko modei. Tāpēc viņi izvēlas universālu garderobi, kuru nēsā desmitiem gadu (jā, Vēži var nosvinēt aiziešanu pensijā izlaiduma kleitā) un papildina ar moderniem aksesuāriem, kurus iegādājas pēc ilgām šaubām, burtiski atraujot naudu sev no sirds.

9.vieta – Skorpions

Sievietēm Skorpioniem uz modi ir vienkārši uzspļaut, viņas stāv tai pāri: šie dizaineri paši ir spogulī ieskatījušies? Un šie cilvēki gatavojas norādīt, ko Skorpionam nēsāt? Pēc Skorpiona domām, visiem dizaineriem būtu steidzami jāārstējas. Skorpions pats labāk zina, kā ģērbties. Apmēram tā, lai visiem apkārtējiem būtu jāiedzer kaut kas nomierinošs un tie turētos pa gabalu. Tāpēc, ka Skorpions ģērbjas absolūti nemoderni, bet pārsātināti seksuāli. Vai nu uzreiz krīti Skorpionam pie kājām, vai izvairies uzbudinājuma, attālinoties no viņa.

8.vieta – Zivis

Zivis neinteresē mode. Zivis interesē, lai pēc viņu apģērba tūlīt būtu skaidrs, kāda viņām ir dziļa un bagāta iekšējā pasaule. Kas nebūt nenozīmē, ka sieviete Zivis ģērbjas nemoderni: kad viņa ir interesējas par “biezajiem”, viņa izvēlas romantisku tēlu, kas izsmalcināti papildināts ar moderniem aksesuāriem. Nu vienkārši izlieta franču mīlas romāna zvaigzne! Un tikai tajā brīdī, kad uz viņas šarmu uzķersies, viņasprāt, piemērots varonis-mīlnieks, viņa sāk viņam apnikt. Jo pēkšņi viņa sāk interesēties par attiecību dziļumu. Viņām ir vēlme pierādīt, ka viņas ir neparastas, maģiskas un neparastas būtnes, kuras atšķiras no visām citām. Šajā gadījumā ir jāpriecājas, ja viņa neuzvelk cinkotu spaini galvā pa virsu turbānam.

7.vieta – Auns

Auni modi nesaprot, un tas viņus ļoti apbēdina: sakiet, nu kāpēc gan katru gadu izdomāt kaut ko jaunu? Vienlaikus Aunam nepavisam nav žēl naudas ne modernām lietām, ne laika uzmērīšanai, ne vietas skapī jaunam apģērbam. Auni pat ir gatavi izdot lielu naudu personiskā stilista pakalpojumiem, kurš piemeklētu kapsulas garderobi katrai dienai reizi un par visām reizēm. Tomēr reizi par visām reizēm nesanāk, jo mode mainās un, Aunaprāt, dizaineriem galveno prieku sagādā ņirgāšanās par cilvēkiem, nepārtraukti izdomājot kaut jaunu. Vienreiz tika pateikts, ka modē ir metāls, mežģīnes, klošas un bridžas. Tad ko jūs visi lūrat uz manām sudrabkrāsas mežģīņotajām kļošveida bridžām?

amara

6.vieta – Ūdensvīrs

Godpilnā centrālā vieta horoskopā tikusi sievietēm Ūdensvīriem, kuras nekādi nespēj izlemt, vai viņas ir modes dāmas vai nē. Ūdensvīri prot ģērbties modernāk nekā visas pārējās zodiaka zīmes kopā ņemot: visi staigā pa tirdzniecības centriem, bet sieviete Ūdensvīrs zina, kurā mazā bodītē savas kleitas pārdod topošais modernākais dizainers un kur var dabūt somiņu, kas līdzīga impresionistu gleznai. Un visi apkārt sajūsminās un vaicā Ūdensvīram: “Kur, kur to nopirki?” Ja paspēj, protams. Tāpēc, ka Ūdensvīrs pāris dienu patēlos modes dāmu, bet pēc tam ielīdīs atpakaļ džinsos, kedās un kapučdžemperī. Tāpēc, ka apnika!

Foto  AFP/LETA
Foto AFP/LETA

5.vieta – Dvīņi

Dvīņi vienkārši patiešām nesaprot, kā principā var atpalikt no modes: lai būtu moderns, nav īpaši pat acis jātver, vienkārši paķer to, kas karājas uz pakaramā un nēsā uz nebēdu, kur problēma? Ja vien neesi sajaukusi sieviešu apģērbu nodaļu ar makšķernieku veikalu, ņemot to, kas ir uz pakaramā, nebūsi nošāvusi greizi. Būsi tikpat modīga kā citi Dvīņi! Tie, kas jau iepriekš dzirdējuši šādu metodi un iedvesmojušies, iesakām atmest veltās cerības: ja tu neesi Dvīņi, tev nekas nesanāks. Tāpēc, ka Dvīņiem ir spējas. Un tā ir sieviete Dvīņi, kas ir apģērbta kā modele no žurnāla vāka. Visi pārējie šajās pašās drēbēs izskatīsies kā vecmodīgi goti. Labākajā gadījumā.

Versace-Spring-2018-Collecton-Runway-Looks-MFW-Milan-Fashion-Week-Tom-Lorenzo-Site-5

Strēlnieks

Sievietes Strēlnieki ir kaislīgas modes dāmas un jaunu apģērbu fanātiķes. Jā, Strēlnieki vienmēr zina, kas pašlaik ir pats modernākais. Strēlniekiem ir tik plašs apģērbu klāsts, ka viņu skapis ir tā pieblietēts, ka durvis var aiztaisīt, piespiežot ar kāju. Strēlnieki ir apveltīti un retu talantu savienot nesavienojamo, turklāt izskatīties satriecoši. Problēma ir tikai tajā, ka Strēlniekam tas viss izdodas bez piepūles, tāpēc tas ir tik neizturami garlaicīgi, kā vilkt ar nagiem pa stiklu. Cita lieta – modes eksperimenti. Un svarīgi saprast, ka eksperimenti ar modi skaitās izdevušies tikai tad, ja tuvinieki, ieraugot sievietes Strēlnieka jauno izskatu, sašutuši iebļaujas: “Ak, Dievs!” un ķer pie sirds, bet kaimiņu tantiņas kliedz nopakaļus savus komentārus, paši zināt kādus.

3.vieta – Vērsis

Vērši pievēršas modei, jo tas no visām pusēm ir patīkami un jautri. Pirmkārt, Vēršiem patīk iepirkties, bet mode ir leģitīms veids reizi sezonā atstāt veikalos visu algu. Otrkārt, Vēršiem patīk savā īpašumā iegūt pēc iespējas vairāk dārgu lietu. Bet tā kā iegādāties lērumu māju un automobiļu ir vienkārši nepraktiski, var uzpirkt, piemēram, somiņas. Bet treškārt, Vēršiem patīk, kad viņus apbrīno. Daži Vērši velta divas stundas ideālā tēla izveidošanai, lai vienu minūti baudītu efektu, kādu radīs garām ejoša kolēģa kompliments. Kopumā mode Vērsim ir nepārtraukts prieka avots un pārbaudītas zāles pret garlaicību: jā, viņai ļoti patīk stundām staigāt pa veikaliem un piemērīt apģērbu. Ko? Nebrīnieties, paskatieties uz savām dīvainībām!

max-mara-fall-winter-2015-collection-milan-fashion-week-1

2.vieta – Lauva

Sudraba medaļa pienākas Lauvām. Ne tāpēc, ka Lauvenes nav pietiekami modernas, tas ir tāpēc, ka viņas ir pārāk modernas. Sievietei Lauvai ir ļoti, ļoti svarīgi izrādīt savus modernos tērpus un baudīt apkārtējo apbrīnas pilnos skatienus. Bet šajā gadījumā nav runa par modi kā tādu. Jo mājās Lauvenes var uzvilkt sintētisku leoparda ādas halātu, kas izrotāts ar spīguļiem un kruzuļiem; kāda starpība – moderns tas vai nē, Lauvene pati par sevi ir brīnišķīga. Brīnišķīga, tas nav apstrīdams, taču īstenas modes dāmas moderni ģērbjas sevis pēc, nevis, lai izrādītos citiem.

1.vieta – Svari

Zelta medaļa pienākas etalona modes dāmām Svariem. Mums šķiet, ka visi izcilie modes dizaineri sen ir pārdevuši dvēseli velnam apmaiņā pret iespēju bieži konsultēties ar Svariem par jauno kolekciju. Bet kurš nav pārdevis – pats ir muļķis. Tāpēc, ka tikai Svari tik smalki izjūt modi, ka jau zina, ko mēs visi nēsāsim pēc pieciem gadiem. Dosim jums svarīgu padomu – nekaitiniet Svarus, labi? Beigās mums to pašiem būs jāvelk mugurā.

Avots: “nashpilkah.com”