Kokteilis
Stilo

Stilīgākie futbolisti šajā Pasaules čempionātā futbolā0


Brazīlijas futbolists Neimārs.
Brazīlijas futbolists Neimārs.
Foto – Leta/AFP

Kāds skatās futbolu spēles dēļ, bet cits uzmanību pievērš spēlētājiem. Kuriem piederi tu?

Juliāns Drakslers

Foto – Leta/AP

24 gadus vecajam Vācijas komandas pussargam kārtējais brauciens uz Krieviju droši vien ir saistīts ar patīkamām atmiņām – un tās nav tikai atmiņas par filmēšanos kopā ar krievu supermodeli Natāliju Vodjanovu. Atgādināsim, ka 2017. gadā Konfederācijas kausā viņš tika izraudzīts par izlases kapteini, kas, iespējams, vāciešiem atnesa uzvaru un kausa izcīņas galveno balvu. Šogad futbolists savas izlases sastāvā ieradies Maskavā, lai, neskatoties ne uz ko, vinnētu 2018. gada pasaules čempionātu futbolā. Ja šajās dienās vēlies satikt Draksleru, vari doties uz „Vantutinki” viesnīcu Maskavā un meklēt puisi vienkāršā melnā „Givenchy” sporta kreklā un džinsos. Ārpus spēles laukuma sportists dod priekšroku diskrētam stilam apģērbā.

Antuāns Grīzmans

Foto – Leta/EPA

Antuāns Grīzmans – Francijas izlases uzbrucējs, 2016. gada Eiropas čempionāta labākais spēlētājs un vienkārši skaistulis. Starp saspringtajiem treniņiem viņš labprāt laiku pavada kopā ar ģimeni, atrod laiku šampanietim „Cristal”, matu krāsošanai un šampūnu reklāmai. Ikdienas tēlus Antuāns kā jau eiropietis izvēlas relaksētus un elegantus – melnbalts stils akcentēts ar sudrabkrāsas „Chevrolet Corvette”, zili sarkana jaka ar burtu „G”, šokējošs dzīves baudītāja tēls panamā un puķainā uzvalkā. Grizijs jeb „Mazais princis” kā Grīzmanu nodēvējuši Eiropas mediji, tiek cildināts par savu tehnisko spēli un ātro reakciju, kuru viņš izcili nodemonstrēja, iesitot savus pirmos 2018. gada Pasaules čempionāta vārtus 16. jūnijā Kazaņā.

🔴⭐️⚪️

A post shared by Antoine Griezmann (@antogriezmann) on

Ah oui Hein 😎

A post shared by Antoine Griezmann (@antogriezmann) on

😂😂😂😂

A post shared by Antoine Griezmann (@antogriezmann) on

Neimārs

Foto – Leta/Reuters

Brazīlijas pilsonis, mūsdienu futbola zvaigzne, olimpiskais čempions Neimārs da Silva Santušs Žuniors jeb vienkārši Neimārs, no spēles brīvajā laikā lielākoties staigā puspliks. Šo futbolista īpatnību notvēra kulta fotogrāfs Mario Testino, kurš iemūžināja Neimāru tikai ar dvieli. Siltajā laikā Brazīlijas izlases uzbrucējs dod priekšroku paslēpties no saules aiz modernām ķēdītē ievērtās „Lois Vuitton x Supreme” saulesbrillēm, bet aukstajos gadalaikos tērpjas neticami baltā ekovilnas kažokā. Dažkārt Neimārs apmeklē ballītes neparasti stilīgā apģērbu kombinācijā, piemēram, eleganta uzvalkā, sporta apavos un cepurē. Parasti atpūsties viņš dodas kopā ar kolēģi Deniju Alvesu – vienu no pasaules labākajiem futbolistiem un nepārprotamu modes pasaules pazinēju.

Máximo respeito por ti ídolo @romariofaria

A post shared by Nj 🇧🇷 👻 neymarjr (@neymarjr) on

🤨🤙🏽

A post shared by Nj 🇧🇷 👻 neymarjr (@neymarjr) on

✌🏽

A post shared by Nj 🇧🇷 👻 neymarjr (@neymarjr) on

Roberts Levandovskis

Foto – Leta/EPA

Poļu izcelsmes uzbrucējs Roberts Levandovskis ir viens no stilīgākajiem šajā Pasaules čempionātā. Spēlētājs–rekordists, kurš 2015. gadā 9 minūšu laikā iesita piecus vārtus, savā Instagram kontā pierāda, ka talantīgs cilvēks ir talantīgs it visās jomās. Levandovska profils nevar neiedvesmot viņa fanus: ideāli piemeklēti tērpi ar džinsiem ikdienai un Džeimsa Bonda cienīgi kostīmi nopietniem pasākumiem. Levandovskis aktīvi atbalstu polu ražotāju, cieši sadarbojoties ar vīriešu apģērbu zīmolu „Vistula Men’s World” – kopā radīta kapsulas kolekcija „RL Collection”.

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv