Kokteilis
Stilo

Stila eksperte Guna Leiškalne – Rokk tiešraidē vadīs sarunu šovu par modi0

Publicitātes foto

Vācijas multizīmolu modes veikals VAN GRAAF ar sarunu šovu “VAN GRAAF Stila Detektors” svinēs veikala atklāšanu iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole”. Trešdien, 10. aprīlī, sākot no plkst. 13:30, sarunu šovam tiešraidē varēs sekot līdzi veikala VAN GRAAF Facebook lapā.

Sarunu šova tiešraidē stila eksperte un grāmatas “STILS” autore Guna Leiškalne-Rokk vienkopus pulcēs atzītus augsta līmeņa stila un modes ekspertus. Sarunu šovā piedalīsies stiliste un izdevniecības “Rīgas Viļņi” modes redaktore Olga Kolotova, modes žurnāliste Anita Sedliņa, aktrise un TV raidījumu vadītāja Agnese Zeltiņa, aktrise Dārta Daneviča un veikala VAN GRAAF veikala vadītāja Agnese Masaļska, kurai ir 15 gadu pieredze apģērbu mazumtirdzniecības nozarē.

Modes un stila eksperti runās par jaunākajām modes tendencēm, ģērbšanās stilu Latvijā un iepazīstinās ar VAN GRAAF un “Norstat” veiktā pētījuma “Cik stilīgi ir latvieši?” rezultātiem.

“Tā kā VAN GRAAF darbojas dažādu valstu tirgos, mūs interesē iepazīt klientu stilu un modes izjūtu katrā no tiem. Mēs esam modes cienītāji, un mums ir svarīgi attīstīt modes apziņu sabiedrībā kopumā,” stāsta veikala vadītāja Agnese Masaļska.

Jau rīt, 10. aprīlī, sākot no plkst. 13:30 varēs pieslēgties sarunu šova tiešraidei VAN GRAAF Facebook lapā, lai sekotu līdzi aizraujošam saturam par modes un stila tendencēm!

 

LA.lv