Kokteilis
Baudi

Starptautiskajai sieviešu dienai par godu, Busulis izpārdod koncertus Latvijā0

Foto: Aiga Rēdmane

Astotajā martā izpārdotajā “Arēnā Rīga” koncertu sniegs pazīstamais dziedātājs Intars Busulis un viņa uzticamais pavadošais zvaigžņu sastāvs “Abonementa orķestris”, kā arī simfoniskais orķestris. Pēc koncerta mūziķis dodas plašā Latvijas koncertturnejā, kuras deviņos koncertos piestās lielākajās koncertzālēs Cēsīs, Ventspilī, Liepājā un Rēzeknē.

Lai arī šobrīd mūziķis neizdod jaunu albumu vai jaunu dziesmu, Starptautiskajā sieviešu dienā rīkotais koncerts bez pārliecīgas reklāmas ir izpārdots gandrīz divus mēnešus pirms tā norises, tāpat Latvijas turnejas koncertu biļetes atlikušas uz rokas pirkstiem skaitāmā daudzumā. Par spīti tam, ka gada sākumā mūziķis kļuva par interneta “pikšķerētāju” jeb hakeru uzbrukuma upuri un zaudēja savu “Instagram” profila kontu, kurā viņa sekotāji (ievērojams skaits – gandrīz 52 tūkstoši) uzzināja par mūziķa ikdienas gaitām un radošajiem jaunumiem. “Uzzini, ka tavs koncerts “Arēnā Rīga” 8. martā ir izpārdots. Dzīve vairs neliekas tik instagramštruntīga. Varbūt tev to instagramu nemaz nevajag? Tu visus satiksi koncertā!” tā neilgi pēc viņa “Instagram” konta uzlaušanas janvārī rakstīja pats Intars.

Koncerta programmā “Arēnā Rīga” un citās Latvijas pilsētās solītas dziesmas no Intara Busuļa un Kārļa Lāča jaunākā albuma “Nākamā pietura”, tāpat arī dziesmas no tā krievu valodas versijas – “Cледующая остановка”. Albumus Intars Busulis laida klajā 2017. un 2018. gadā. Tāpat koncerta rīkotāji sola klausītāju iemīļotāko dziesmu izlasi no albumiem “Kino”, “Akts”, “Citā©” jaunos aranžējumos, kā arī Maestro Raimonda Paula un Busuļa dueta partneres, Krievijas dziedātājas Jeļenas Vaengas rakstītās dziesmas Intaram. Dziesmas Intars izpildīs gan latviešu, gan krievu valodā.

Koncertos piedalīsies Intara Busuļa pastāvīgie cīņu biedri, kas apvienojušies kolektīvā ar nosaukumu “Abonementa orķestris”: Kārlis Lācis (flīģelis), Kaspars Zemītis (ģitāra), Gints Pabērzs (pūšamie instrumenti), Edvīns Ozols (bass), Kaspars Grigalis (bungas), kā arī piebalsu dziedātājas: Karīna Tropa, Vineta Elksne un Alise Kante-Onzule. Uz skatuves līdzīgi kā nesen mūzikas projekta “Mesa” lielkoncertā “Arēnā Rīga” muzicēs arī Liepājas Simfoniskais orķestris, kurš Intara koncertos piedalās atkārtoti, kā arī citi viesi.

Kad un kur?

  • 8. III 20.00 “Arēnā Rīga”
  • 11. III 19.00, 12. III 14.00 un 18.00 Vidzemes koncertzālē “Cēsis”
  • 3. V 20.00 Ventspils Olimpiskajā stadionā
  • 18. V 19.00 un 19. V 18.00 Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”
  • 7. VI 20.00 un 8. VI 19.00 Latgales vēstniecībā “Gors”.
  • Biļetes “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās, www.bilesuparadize.lv
  • Cena: EUR 15 – 50.

Video:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: uzzini, ko šogad pieredzēsim “Krastu mača” 24 stundās
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: lūk, kā populāri cilvēki Latvijā sagaidīja jauno latviešu filmu “Tur”
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Karaliene Elizabete II atklājusi, kas viņu visvairāk tracina citos cilvēkos
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ĢK
Ģirts Kasparāns
Pasaulē
Kašpirovska opijs tautai
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Svētdien gaisa temperatūra Latvijā sasniegs +27 grādus
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Vairāku augstskolu un institūtu vadītāji aicina premjeru atbalstīt Muižnieka apstiprināšanu rektora amatā
4 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Banka “Citadele” novērojusi ļoti lielu jauno klientu pieplūdumu
6 stundas
AK
Aija Kaukule
Kultūra
“Negribējām filmēt latviešu “Zvaigžņu karus”.” Saruna ar režisoru Uldi Cipstu
8 stundas