Kokteilis
Dzīvo

Spoža āriņa, tukša iekšiņa? 4 zodiaka zīmes, kas ir emocionāli vēsas0

Foto: Pexels

Dažus cilvēkus mēdz saukt par bezjūtīgiem. Jo pat tad, kad viņi ar jums pieklājīgi sarunājas vai interesējas par tevi, nekādi nepamet sajūta, ka viņi to dara tikai un vienīgi pieklājības pēc. Šiem cilvēkiem dažkārt ir raksturīga ārišķīga izrādīšanās, taču “tukša” iekšiņa.

Lūk, kurām zodiaka zīmēm pietrūkst emociju, it īpaši, kad tās ir jāizrāda:

Mežāzis

Visnopietnākā zīme astroloģiskajā kalendārā. Mežāzis ir gudrs un nobriedis – pat agrā jaunībā viņi var šķist ļoti pieauguši. Šī zīme ir izveicīga, pacietīga un nebaidās daudz strādāt. Šie cilvēki domā globāli un rīkojas nesteidzīgi. Viņi ir raduši paļauties uz savu veselo saprātu nevis uz emocijām. Ārēji Mežāzis var likties ļoti auksts cilvēks. Un nereti viņam patiešām arī stipri pieklibo humora izjūta. Taču Mežāzis tāds nav tāpēc, ka viņam būtu emociju trūkums vai viņš neprastu tās izrādīt – patiesībā viņam vienkārši ir citas prioritātes, kas prasa koncentrēšanos. Bet pārmērīga emocionalitāte ir laika un enerģijas patēriņš.

Jaunava

Šī zodiaka zīme ir sinonīms intelektam un kontrolei. Bet kur valda saprāts, tur pieklust jūtas. Nav tā, ka Jaunava neprastu just, taču vairāk šie cilvēki paļaujas uz loģiku un veselo saprātu. Jaunava mīl stabilitāti un viņai nepatīk pārsteigumi. Ne velti vairums uzskata, ka Jaunavas ir “auksti” cilvēki, kas ir pārāk reāli. Taču patiesībā Jaunava savā veidā izrāda maigumu: ar rūpēm, praktisku palīdzību un uzticību.

Ūdensvīrs

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem nepatīk draudzēties un to izrādīt. Viņi nodibina attiecības, bet “ar vienu kāju”, kā likums, turas maliņā. Ūdensvīru nevarētu nosaukt gluži par bezjūtīgu, taču te atkal ir tas gadījums, kad emociju robeža šai zodiaka zīmei ir draudzība. Dziļu simpātiju un pieķeršanās sajūtu izrādīšanu no šīs zīmes pārstāvja jūs nesagaidīsiet. Iespējams, ka nekad, bet varbūt pēc ilgāka laika. Tie, kas Ūdensvīrus pazīst pavirši, uzskata viņus par visaukstākajiem un neemocionāliem cilvēkiem. Taču iepazīstot viņu tuvāk, iespējams, jūs sapratīsiet, cik ļoti kļūdījāties.

Dvīņi

Pirmajā acu mirklī Dvīņi šķiet bezjūtīgi. Viņi daudz runā, skaļi izrāda savas emocijas un bieži žestikulē. Taču tas arī viss. Šai zodiaka zīmei pietrūkst emocionālā dziļuma, ar ko palepoties var visas Ūdens stihijas zīmes. Un tomēr, Dvīņi ļoti ātri sasniedz tuvas attiecības ar citiem cilvēkiem, lai arī viņiem patiešām ir ļoti raksturīgi uztvert daudz lietas virspusēji. Dvīņi, kā likums, neiedziļinās citu cilvēku emocionālajā pasaulē – viņiem šķiet, ka arī bez tā apkārt notiek daudz aizraujošākas lietas. Un no vairuma cilvēku, kas dzimuši šajā zodiaka zīmē, patiešām nevajadzētu gaidīt dvēselisku emociju izrādīšanu.

LA.lv