Kokteilis
Apbrīno

Sporta leģenda Aivars Visockis dusmīgs kā lauva0


Sportists Aivars Visockis kopā ar dēlu Jāni.
Sportists Aivars Visockis kopā ar dēlu Jāni.
Foto no Aivara Visocka privātā arhīva

Latvijas slavenākais un titulētākais kultūrists un sporta leģenda Aivars Visockis sadusmots kā lauva! Kurš gan viņu tā spējis sadusmot? Izrādās, viņš pats!

Sportists savā Facebook.com kontā raksta, ka ir noslēgusies viņa sportiskā sezona, jau 36. gadu pēc kārtas. Viņš tikko atgriezies no IFBB Pasaules čempionāta Masteriem, kurā ieguvis 13. vietu. Aivars pats atzīstas, ka tā ir jebkad viņa sportiskajā karjerā zemākā vieta starp spēcīgajiem konkurentiem un viņš ir iztukšots un morāli sagrauts.

Savā ierakstā viņš saka paldies saviem atbalstītājiem un faniem un sola, ka radīs spēku, lai iesākto turpinātu, lai arī šobrīd jūtoties ļoti sagrauts.

Pie leģendārā sportista ieraksta cilvēki rakstījuši neskaitāmus komentārus, atbalstot sportistu un uzsverot, ka rezultāts reizēm ir laimes spēle, un neatkarīgi no cipara, Aivars ir un būs vislabākais sportists Latvijā – kultūrisma leģenda un daudzu, daudzu jauno sportistu iedvesmas avots.

Aivara ieraksts Facebook.com: “Noslēgusies mana sportiskā sezona, jau 36. pēc kārtas. Tikko atgriezos no IFBB Pasaules čempionāta Masteriem, kur es ieguvu 13. vietu. Jūtos slikti, morāli iztukšots. Zemākais rezultāts manā sportiskā karjerā!!! Tomēr ir jāatrod spēks, lai pieceltos un turpināt ceļu uz izvirzītām virsotnēm nākotnē. Gribētu pateikties un izteikt lielu paldies visiem, kas atbalstīja un ticēja man. Cerībā uz turpmāku sadarbību, lielu paldies saku – IFBB Latvia Bodybuilding&Fitness un personiski federācijas prezidentei Kristīnei Vedernikovai, Sporta klubs Reaktors, tūrfirmai Sunbird Ceļojumi, SIA “Ciltskoks”, Medījumi, meža gaļas izstrādājumi, Rīgas domes Izglītības, sporta departamentam, Baker Nutrition, ģimenei un visiem maniem faniem!”

LA.lv