Kokteilis
Mīli

Špikeris sievietēm: kā izturēties pret savu mīļoto vīrieti saskaņā ar viņa zodiaka zīmi0

Foto – Pixabay

Vai tev kādreiz ir licies, ka tu ar savu mīļoto vīrieti runā divās dažādās valodās? Un tev ir ļoti grūti saprast, piemēram, viņa vēlmes un to, kas viņu iepriecina?

Astrologi tev var palīdzēt!

Lūk, kā tev ir jāizturas pret savu mīļoto vīrieti saskaņā ar viņa zodiaka zīmi!

Auns

Tu jau noteikti labi zini, ka tavam Aunam ir neticami daudz enerģijas. Tu zini, ka viņš vienmēr un visur meklēs piedzīvojumus un “asas izjūtas”. Viņš nemitīgi riskē, jo zina, ka kaut kas ir jāzaudē, lai uzvarētu! Taču tev ir jāmāca viņam nedaudz piebremzēt un nomierināties. Atbalsti viņu un iemāci dzīvot harmonijā!

Vērsis

Tu taču esi dzirdējusi par teicienu, ka mīlestība uz vīrieša sirdi iet caur vēderu? Šī klišeja, runājot par Vērsi, vairs nav klišeja – tā patiešām ir. Lieliskākais veids, kā tu vari savu mīļot Vērsi palutināt un parādīt viņam, cik ļoti tu viņu mīli – gatavot viņam aizvien jaunus un jaunus ēdienus. Tici, viņš to novērtēs!

Dvīņi

Tavs vīrietis Dvīnis mīl atrasties sabiedrībā, viņam patīk labi pavadīt laiku dažādos koncertos un festivālos. Viņam patīk dažādi saviesīgi pasākumi, kur var satikt draugus un paziņas. Vai tev reizēm ir sajūta, ka paliec “otrajā plānā”? Nebēdā! Izdomā, uz kādiem pasākumiem jūs varat doties kopā un viņš tev būs ļoti pateicīgs.

Foto: Unsplash

Vēzis

Vēzi vislabāk nomierina jūra. Tāpēc dodies kopā ar savu mīļoto vīrieti Vēzi un pludmali – pastaigā vai atpūsties uz kādu kūrortu. Jebkurā gadījumā tiklīdz viņš nokļūs pie jūras, viņš “uzlādēs” lērumu ar pozitīvām emocijām. Galu galā, Vēzis ir ūdens zīme un tam, ka tavam mīļotajam patīk būt pie pludmales, nevajadzētu būt tev pārsteigumam.

Lauva

Uzaicini savu Lauvu uz randiņu! Izmanto dažādus trikus, lai arī tev šķiet, ka tie ir banāli – viņam tas viss patiks. Viņš būs aizkustināts par to, ka tu esi veltījusi pūles un domājusi, kā sarīkot ideālo randiņu.

Jaunava

Tās varbūt pavisam vienkāršas lietas, ko tu dari, ar nosacījumu, ka dari to izcili, piemēram, gatavo ēdienu. Pamēģini noorganizēt pikniku jums abiem, kādu pēcpusdienu, pēc darba, iepriekš viņam neko nesakot – viņš būs sajūsmā! Tikai atceries, ka pilnīgi visam ir jābūt nevainojami – sākot no izvēlētā ēdiena un beidzot ar pledu, uz kura jūs varēsiet apsēsties.

Foto: Pexels

Svari

Tev nāksies ieguldīt nedaudz naudas, lai izdarītu viņam patīkami. Tu jau noteikti zini, ka viņam patīk izsmalcinātas lietas. Tāpēc pacenties viņu palutināt, piemēram, ar izcilām vakariņām labā restorānā vai noīrē jums abiem numuriņu pieczvaigžņu viesnīcā. Lai nu kurš, bet viņš to mācēs novērtēt.

Skorpions

Skorpions vienmēr tiecās pēc nezināmā un noslēpumainā. Vislabākais veids, kā viņu ieinteresēt ir doties kādā trakulīgā ceļojumā (piemēram, uz Āfrikas džungļiem) un jo neprognozējamāks tas būs, jo viņam vairāk patiks.

Strēlnieks

Tu jau zini, ka tev ir attiecības ar dīvaini, kurš nemitīgi meklē kaut ko jaunu un no rutīnas baidās kā no uguns? Ļaujies viņa trakulībām un dodies kopā ar viņu pētīt pasauli! Vienalga, vai tas ir tālu prom vai tepat. Vēlams, lai viņš no tā jūtu jaunus iespaidus.

Foto: Pexels

Mežāzis

Lai cik dīvaini nebūtu, labākais veids, kā iekarot Mežāzi ir palīdzēt viņam darbā. Viņš ļoti mīl strādāt. Un viņš ir arī ambiciozs, viņš nemitīgi tiesās pēc panākumiem un veiksmes. Tādā veidā tev arī viņam būs jāpalīdz visu viņa dzīvi – novērtē un atbalsti viņu.

Ūdensvīrs

Tavs Ūdensvīrs vienmēr tiecās palīdzēt citiem cilvēkiem. Un viņam patiks, ja tu viņu tajā atbalstīsi. Parādi viņam, ka arī tev ir liela un plaša sirds.

Zivis

Patiesībā viss ir gana vienkārši, kad runa ir par vīriešiem Zivīm. Vienkārši ļauj viņam saprast, ka tu ļoti novērtē jūsu attiecības. Noskatieties kopā kādu filmu, kas viņam patiešām patīk. Vai pagatavo viņam romantiskas vakariņas.

Foto: Pexels
LA.lv