Kokteilis
Apbrīno

“Spice Girls” apvienojas koncerttūrei: Viktorija Bekhema nepiedalīsies0

Publicitātes foto

Slavenā meiteņu grupa Spice girls nav koncertējušas kopā kopš 1998. gada, tam sekoja trīs mēģinājumi atkal apvienoties, bet visi cieta neveiksmi. Pagājušajā gadā, īpašā koncertā, izdevās apvienoties vien trim grupas dalībniecēm – Džerijai, Melānijai B un Emmai, toties Melānija C un Viktorija bija kategoriski pret apvienošanos.

Kopš pēdējā atkal apvienošanās koncerta klīst runas par 90. gadu slavenās meiteņu grupas “Spice Girls” atkal apvienošanos. Tomēr neskatoties uz plaši pieejamo informāciju, par pilnas grupas sastāva atkal apvienošanos jaunai koncerttūrei, Viktorija Bekhema šoreiz ir kategoriski atteikusies piedalīties šajā tūrē.

Nedēļas nogalē Viktorija savā Instargram kontā bija dalījusies ar fotogrāfiju, kurā svinēja Melānijas C uzstāšanos Global Gift Gala labdarības pasākumā Londonā.

Savā Instagram kontā viņa raksta: Tik lepna par lielisko Melānijas uzstāšanos šovakar! Atzīmējot mirkļbirkas, kurās norāda uz to, ka īsta draudzība nekad nebeidzas un, ka sievietēs ir spēks.

 

View this post on Instagram

 

So proud of @melaniecmusic X fantastic performance tonight!!! X #friendshipneverends #girlpower kisses VB

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

 

View this post on Instagram

 

#Melaniec #victoriabeckham mel c support vb and vb supporting mel c #globagiftgala 2become1 and I turn to you

A post shared by My Beckhams (@poshrules23) on


Grupas “Spice Girls” dalībnieces paziņojušas par atkalapvienošanās koncertu tūri. Taču, kā atklājis medijs The Sun, šoreiz apvienosies gandrīz visas grupas dalībnieces, izņemot grupas sākotnējo līderi Viktoriju Bekhemu.

Nav nekāds pārsteigums, ka Bekhema neiesaistās tajā. Viņa nesen atzīmēja sava modes nama 10 gada dienu, turklāt viņa ir veiksmīgi pārcēlusies no mūzikas industrijas uz modes industriju. Viņas ikdiena kā apģērbu dizainerei ir pietiekoši saspringta, lai tagad vēl pievienotos grupas “Spice Girls” tūrē.

LA.lv