Kokteilis
Apbrīno

Spaiks, Kāpostiņš, Lilibeta un Princese: kādas iesaukas iemantojuši britu karaliskās ģimenes pārstāvji0

Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

Britu karaliskā ģimene ir vieni no populārākajiem cilvēkiem uz planētas. Visa pasaule pazīst šos cilvēkus un viņu titulus. Taču, kā izrādās, gandrīz viņiem visiem ir iesaukas, kuras viņiem piešķīruši vai nu paši ģimenes locekļi vai draugi.

Lielbritānijas karalieni Elizabeti II bērnībā vecāki sauca par “Lilibetu“. Savukārt princis Filips arī savai mīļotajai sieviņai ir devis “mājas iesauku”, to viņš atklāja dokumentālajā filmā “Karaliene”. Viņš sacīja, ka mājās viņš karalieni Elizabeti II saucot par “Kāpostiņu“.

Arī princim Viljamam ir iesauka – kopš skolas un studiju laikiem tuvākie draugi viņu sauc par “Vilsu“.

Savukārt Keita Midltone pat nezinot, ka pēc dažiem gadiem apprecēsies ar princi Viljamu, bija jau tikusi pie atbilstošas iesaukas. Studiju laikā koledžā viņa nevarēja sūdzēties par puišu uzmanības apliecinājumiem, taču Keita bija nepieejama un nekādās attiecībās ar viņiem neielaidās, tāpēc Keita ieguva iesauku “Princese“.

Savukārt princis Harijs ļoti ilgu laiku bija zināms kā “Spaiks“. Četrus gadus viņš izmantoja šo segvārdu dažādās sociālajās vietnēs un sauca sevi par Spaiku Velsu. Vēlāk viņš šos profilus dzēsa.

Saistītie raksti

Meganas Mārklas mamma Dorija savu meitu vienmēr ir saukusi par “Ziediņu“. Vēl līdz tam, kad Megana kļuva par prinča sievu un izmantoja sociālos kontus, reiz viņa atzinās: “Mana mamma vienmēr mani sauc par Ziediņu. Šādu iesauku viņa man iedeva, kad es vēl biju pavisam maza.”

Mazais princis Džordžs pie savas iesaukas tika esot vēl mammas vēderā. Keita un princis Viljams viņu sauca par “mūsu mazā vīnodziņa“. Taču ir vēl kāda smieklīga detaļa: pirms tam, kad princis Harijs un Megana Mārkla kļuva par vecākiem savam dēliņam, reiz, uz ielas, princi Džordžu uzrunāja kāda sieviete un izlikdamās, ka nezina, kas ir mazais puisēns, jautāja viņam, kā viņu sauc. Princis Džordžs ne mirkli nesamulsis, atbildēja: “Cilvēki mani sauc par Ārčiju!“. Lieki teikt, ka jau pēc neilga laika pasaulē nāca prinča Harija un Meganas Mārklas dēliņš, kuram tika dots šāds vārds.

Bet princesi Šarloti vecāki ģimenes lokā sauc par “Lottiņu“.

LA.LV Aptauja

Vai tev arī ir iesauka?

  • Jā, ir
  • Nē, nav
  • Kādreiz bija, bet ir piemirsusies
  • Man riebjas iesaukas

LA.lv