Kokteilis
Dzīvo

Šovakar saules aptumsums: 3 lietas, ko nedrīkst darīt nekādā gadījumā!0

Foto: Edijs Pālens/LETA

Saules aptumsums, kas gaidāms šodien, 2.jūlijā, uzsāks arī citas sava veida darbības, kas būs gaidāmas šajā vasarā. Visbiežāk gan, jāatzīst, Saules aptumsums nesola neko labu. Tomēr arī pārspīlēt nevajadzētu.

Lūk, lietas, ko Saules aptumsuma dienā var darīt un tev tajās noteikti veiksies, kā arī tās lietas, kuras nedrīkst darīt nekādā gadījumā.

Ko šodien drīkst darīt?

Foto: Frankie’s/Shutterstock


1. Palīdzēt

Pilns Saules aptumsums 2.jūlijā notiek Vēža zvaigznāja ietekmē, kas ir pats jūtīgākais un sentimentālākais zodiaks. Tāpēc šodien īpaši sirsnīga rīcība būs palīdzība citiem cilvēkiem un atbalsts. Atceries teicienu – dots devējam atdodas, tas patiešām šodien būs spēkā.

2. Izlīgt ar draugiem un citiem tuviem cilvēkiem

Neskatoties uz to, ka ierasti Saules aptumsums pastiprina cilvēkos agresiju un padara viņus dominējošus, Vēža zvaigznājs ir miermīlīgs, kas nozīmē, ka tava enerģētika šodien var būt arī tāda. Tāpēc, ja vien tev ar draugiem, ģimenes locekļiem vai citiem tev svarīgiem cilvēkiem ir kāds neizrunāts un neatrisināts strīds – tieši šodien ir īstais brīdis atlikt malā savu lepnumu un atrisināt šīs domstarpības.

3. Būt mājās un nodarboties ar mājas darbiem

Šajā dienā risks pieaug lietās, kas ir saistītas ar finansēm, tāpēc palikt mājās un ļauties mājas darbiem ir ļoti saprātīgs lēmums. Ļoti veiksies īpaši tajos darbos, kas prasa radošu pieeju. Dari šos pienākumus ar mīlestību, un šī sajūta vienmēr mājos tavās mājās. Vari iesaistīt mājas darbos ar citus ģimenes locekļus.

4. Sastādi savu vēlmju sarakstu!

Saules aptumsuma laiks ir īpaši piemērots sapņiem, iecerēm un nākotnes plāniem. Turklāt, jo konkrētāk, jo labāk. Iesakām pierakstīt savas vēlmes un sapņus uz lapiņas – vizualizēt savus sapņus. Pēc tam noglabā to kādā sev labi zināmā vietā un laiku pa laikam pārlasi to, visticamāk, ka nepaies ne ilgs laiks, kā daļa no taviem sapņiem jau būs kļuvusi par realitāti.

5. Tikt vaļā no sliktiem ieradumiem

Vēl kāds brīnišķīgs iemesls pārstāt darīt kaut ko kaitīgu ir Saules aptumsuma diena. Piekritīs, ka tāda negadās bieži? Tad, lūk, izmanto to! Atmet smēķēšanu, iedzeršanu, saldumu ēšanu vai citus kaitīgus ieradumus, kas patiesībā traucē tev baudīt dzīvi.

Ko nedrīkst darīt Saules aptumsuma dienā?

Foto: Pexels


1. Nodarboties ar finanšu jautājumiem, parakstīt līgumus un aizņemties naudu

Pacenties vismaz uz diennakti aizmirst par to, kur atrodas tavs maciņš. Lai arī kam tu neiztērētu naudu, tas būs neveiksmīgs lēmums. Tāpat turies tālāk no veikaliem, bankām, investīciju fondiem, apdrošināšanas kompānijām un jebkuras organizācijas, kas kaut kādā veidā ir saistīta ar finansēm.
Taču vissvarīgākais – šodien neņem kredītu, neparaksti kreditēšanas līgumus un neaizņemies naudu!

2. Apvainoties par aizskarošiem vārdiem

Saistītie raksti

Ņem vērā, ka Saules aptumsuma laikā cilvēki kļūst emocionālāki, kā rezultātā bieži pasaka kaut ko tādu, ko citkārt nemaz neteiktu. Nevajadzētu ņemt šos vārdus tuvu sirdij – aizmirsti tos, visticamāk, ka cilvēks, kas tev tos pateica, patiesībā tā nemaz nedomā. Neturi aizvainojumu sevī un nebojā savu enerģētiku.

3. Dzert alkoholiskos dzērienus

Nevajadzētu šodien aizrauties ar alkoholiskajiem dzērieniem un citām apreibinošām vielām. Gan alkohols, gan citas vielas (arī medikamenti!) var izraisīt neparedzamas sekas tavā organismā. Tāpēc atturies!

LA.lv