Pazīstamā mūziķa Riharda Zaļupes dzīvesbiedre Sondra Zaļupe pēdējo nedēļu laikā bieži sastopam izejam sabiedrībā. Arī viņas Instagram konts liecina, ka Sondra atgriezusies daudz mierīgākā dzīves posmā, un izmanto katru mirkli, lai to baudītu. Sondra un Rihards bieži sastopami dažādos pasākumos. Pāris apmeklēja arī Spēlmaņu Nakts balvas pasniegšanas ceremoniju, fonda Līdzskaņa labdarības pasākumu un filmas Jaungada taksometrs pirmizrādi.

Turklāt Sondra patiesi jau atkal apbur ar dzīvesprieku. Vai to iespējams uztvert kā zīmi, ka ļaunā slimība beidzot ir uzveikta?

Portāls kokteilis.lv jau ziņoja, ka komponista un sitaminstrumentālista Riharda Zaļupes sieva pavasarī publiski paziņoja, ka cīnās ar ļaunu un nopietnu slimību – melanomu. Lai cīnītos ar to, tika vākti arī ziedojumi, kas palīdzētu apmaksāt dārgos medikamentus, kas nepieciešami sekmīgai ārstēšanai.

 

View this post on Instagram

 

“Mani sauc Sondra, un pirms diviem gadiem man izoperēja dzimumzīmi, kas bija ļaundabīga. Diagnoze – melanoma. Jau otro gadu ārstējos, un tas šobrīd aizņem lielāko daļu mana laika. Darba iespējas ir ierobežotas, esmu atkarīga no savas ģimenes un draugiem. Pašas spēkiem tieku galā tikai ar nepieciešamāko, jo ir dienas, kad nevaru izkāpt no gultas. Pagaidām savu veselības recepti rodu balansā (pienākumu, aktivitāšu, atpūtas, veselīga ēdiena un terapijas balansā), kā arī ticībā par to, kas esmu, ko daru un kur vēlos būt. Izklausās pavisam primitīvi, bet trīsdesmit divos gados izlēkt no dzīves aktīvā vilciena un sākt sevi apzināties no jauna ir īsts izaicinājums. Pirmajā terapijas nodarbībā es vēlos un rāpoju pa zemi, lai apzinātos, kur ir mans sākums… Tagad varu teikt, ka esmu nonākusi līdz kārtīga rāpotāja stadijai, kurš mēģina piecelties kājās, bet diezgan bieži ar visu spēku krīt un gūst dažādas mācības un atklāsmes. Tev ir iespēja nenonākt manā situācijā, un tas ir diezgan vienkārši – “Necepies!” – gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Kad esam harmonijā ar sevi un laimīgi, nekādas slimības netiek mums klāt, taču sevi ir arī jāsargā – no saules, no karstuma. Un pievērs uzmanību savai ādai, kā arī mīļi apskati tuviniekus. Tik vien un tieši tik viegli! Lai veselīgiem saules stariem piepildīta visiem šī vasara!” #necepies

A post shared by Sondra (@sondrazalupe) on


Vasaras vidū Sondra savā Instagram kontā rakstīja: “Pirms diviem gadiem man izoperēja dzimumzīmi, kas bija ļaundabīga. Diagnoze – melanoma. Jau otro gadu ārstējos, un tas šobrīd aizņem lielāko daļu mana laika. Pašas spēkiem tieku galā tikai ar nepieciešamāko, jo ir dienas, kad nevaru izkāpt no gultas.” Viņa arī raksta, ka savu veselības recepti atrodot balansā, tostarp pienākumu, aktivitāšu, atpūtas, veselīga ēdiena un terapijas līdzsvarā, kā arī ticībā par to, kas viņa ir, ko dara un kur vēlas būt.


Pēdējā laikā Sondra jau atkal ir uzmirdzējusi un par to iespējams spriest aplūkojot viņas sociālo kontu Instagram. Sondra kopā ar vīru Rihardu pat devusies ceļojumā uz Spāniju, ko nodēvējusi par svētceļojumu, kurā laikā stāties pretī saviem “tarakāniem”, atstājot tos Monseratas kalnos.


Tāpat Sondra kopā ar vīru apmeklēja Spēlmaņu Nakts balvas pasniegšanas ceremoniju, kur Sondra bija rotājusies krāšņā mežģīņu kleitā.

 

View this post on Instagram

 

Vakar smuki padzīvojāmies fonda “Līdzskaņa” pasākumā! Foto aizņēmos no TvNet arhīva, paldies! 💚 ArtūrsKrūmiņš/TvNet

A post shared by Sondra (@sondrazalupe) on


Sondra kopā ar ģimeni apmeklēja arī  fonda Līdzskaņa labdarības izstādi, kurā mākslas darbus veidojoši vairāki Latvijā iemīļoti mūziķi, tajā skaitā arī viņas vīrs Rihards Zaļupe. Mūziķis un komponists Rihards Zaļupe iemūžinājis teiksmaino kukurūzas lauku, kas ieskāva nometnes norises vietu un kas pēcāk tika apdziedāts arī vienā no nometnē sacerētajām dziesmām Kukurūzas bērni. Tāpat Sondra tērpusies košā kleitā kopā ar vīru ieradās filmas Jaungada taksometrs pirmizrādē.


Sondra Zaļupe šonakt savā Instagram kontā publicējusi fotogrāfiju, zem kuras raksta: “Šis gads man nav bijis īpaši viegls, tādēļ esmu veltījusi ļoti daudz laika darbam ar sevi un pārdomām par savu dzīvi. Pavisam vēl neesmu gatava teikt, kā labāk dzīvot, taču savu slimību esmu uztvērusi kā misiju, uzdevumu, lai atrastu ceļu pati pie sevis, lai saprastu, kas es pati esmu šajā ārprātīgi jaudīgajā un materiāli piesātinātajā pasaulē. Un mans uzdevums ir ar savu pieredzi palīdzēt citiem.”

Turklāt svarīgākais, ka Sondra nesen atklājusi pati savu mantru un, pamatojoties uz to, var paust emocionālāko un personīgāko atzīšanos: mīli, baudi, radi, tici, elpo.