Kokteilis
Baudi

Šogad festivālā “Positivus” tika izveidota unikāla deju zonas teritorija0

Publicitātes foto

Rīgas nakts projekts Deeplomacy apvienojas spēkiem ar Rīgas vadošo elektroniskās mūzikas slēgto klubu Teritorija, lai šogad Positivus festivālā apmeklētājiem piedāvātu jaunu un unikālu deju mūzikas zonu – Teritorija X. Atgādinām, ka Positivus festivāls notiks 26. un 27. jūlijā.

Teritorijā X dominēs austrumnieciska un pat šamaniska elektronika, kas pēdējos 2 gados ir piedzīvojusi lielu popularitāti underground elektroniskās mūzikas cienītāju vidū. Arī pati zona, kas atradīsies priežu ielokā ar skatu uz jūru, tiks iekārtota etniskos motīvos un dekorācijās. Teritorija X organizatori sola īpašu VOID Acoustics skaņas sistēmu, kas ļaus izbaudīt elektronisko mūziku šūnu līmenī. Teritorijas X zonas DJ’i un mākslinieki festivāla dienās – Adroit, Aldee, Alisher Sherali, Barseghian, Chilayz, Max Merola, Misha, Tony un Uppfade.

Šogad festivālā: Disclosure Dj set, The 1975, Underworld, Royal Blood, Cut Copy, Elderbrook, Superorganism, Ivan Dorn, Daddy Was A Milkman, Ansis, Adam Naas, Husky Loops, Ewert and The Two Dragons, Emma – Jean Thackray, Very Cool People, Funk Therapy Collective, Kautkaili, The Coco’nuts, Bezgalībieši, Makree live un daudzi citi. Šī nebūt nav galīgā festivāla programma un vēl gaidāmi papildinājumi.

Positivus festivāla 2019 biļešu cenas:

Saistītie raksti

2 dienu biļete bez telts vietas – €65
2 biļete ar telts vietu – €73
1 dienas biļete – €40
Biļete ieejai Telšu pilsētiņā – €10
VIP biļete – €250
2 dienu Grupas biļete (6 cilvēkiem) bez telts vietas – 325
2 dienu Grupas biļete (6 cilvēkiem) ar telts vietu – 365
Daydreamers VIP telts 2 vietīga – € 250
Daydreamers VIP telts 4 vietīga – € 280
Daydreamers VIP telts 6 vietīga – € 300
Daydreamers LUX telts 2 vietīga – € 600

Biļetes šogad ir ievērojami pieejamākas un nopērkamas www.positivusfestival.com un “Biļešu Serviss” tīklā.

LA.lv