Kokteilis
Baudi

Šodien Rīgu pieskandinās leģendārais rokmākslinieks Braiens Adamss0

Publicitātes foto

“Arēnā Rīga” 3. maijā ar jaunām dziesmām un labākajiem hitiem Rīgā atgriežas visu laiku slavenākais kanādiešu rokmākslinieks Braiens Adamss. Ar ierasti enerģisku koncertu Adamss un viņa grupas mūziķi viesosies jaunākā albuma “Ultimate”, kurš iznāks 3. novembrī, koncertturnejas “The Ultimate Tour” ietvaros.

Latvijas mūzikas cienītāji ar Braienu Adamsu nav jāiepazīstina. Šī nav pirmā reize, kad viņš uzstāsies Latvijā, un Adamsa koncertu apmeklētāji parasti ir ļoti sajūsmināti par enerģiskajiem un emocionāli aizraujošiem priekšnesumiem. Tas arī likumsakarīgi, jo Braiena panākumu formula balstīta lieliskās melodijās, raksturīgajā, mazliet aizsmakušajā vokālā un 100% profesionālā atdevē uz skatuves. Vismaz divu stundu, bet bieži pat vēl garāki koncerti, ir ierasti Adamsam un viņa grupai. Tādējādi tajos izskan liela daļa no bagātā  pazīstamāko kompozīciju klāsta.

Jaunākais albums “Ultimate” ir visslavenāko hitu izlase, kas papildināta ar pāris pavisam jaunām dziesmām. Pats Adamss kompozīciju atlasi komentē šādi: “Mani ierobežojas laika limits, kas satilpst vienā CD, tāpēc izvēlējos dziesmas, kuras parasti spēlēju katrā koncertā. Vēlējos, lai izlasē būtu arī dziesmas, kuras ļaudis vēl nav dzirdējuši. Tāpēc viena roķīga “Ultimate Love” un viena mierīgāka “Please Stay” šķita laba ideja. Tādējādi diska noklausīšanās pēc koncerta ļautu apmeklētājiem savā veidā atkal izdzīvot priekšnesumu.”

Kopš karjeras sākuma, ko iezīmē 1983. gads ar albumu “Cuts Like A Knife”, Braiens Adamss radījis tik ievērojamu hitu plejādi kā reti kurš mūziķis. Kaut vai minam “Summer of ’69”, “Run to You”, “Kids Wanna Rock”, “Somebody”, “One Night Love Affair”, “It’s Only Love” un, protams, neaizmirstamās balādes “Please Forgive Me”, “I Do It For You”, “All For Love”, “Do I Have To Say The Words?”, “Straight From The Heart”, “Heaven”, “Have You Ever Really Loved A Woman?”.

Vairāk nekā 30 gadu garās karjeras laikā izdoti 13 studijas albumi, virkne izlašu un koncertierakstu, kas kopumā pārdoti vairāk nekā 100 miljonos kopiju. Viņa dziesmas pabijušas pirmajās vietās vairāk nekā 40 valstu hitparādēs. Ar neskaitāmām koncerttūrēm apmeklēts desmitiem valstu un seši kontinenti.

Adamsa daiļrade novērtēta ar ievērojamu nomināciju un balvu skaitu: “Juno”, Kanādas analogs “Grammy” balvai, “Grammy”, “Oskars”, “Golden Globe”, MTV, ASCAP, “American Music Awards” un citām. Viņa vārds iemūžināts uz zvaigznēm gan Kanādas, gan Holivudas slavas alejā. Respektablais ASV izdevums “Billboard” ierindojis Adamsu 100 visu laiku izcilāko mūziķu sarakstā.

Par sasniegumiem mūzikā un aktīvo filantropiju Braiens Adamss apbalvots ar Kanādas un Britu Kolumbijas ordeņiem.

Kad un kur?

  • 3. maijā plkst. 20.00 “Arēnā Rīga”
  • Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv
  • Cena: no EUR 45,60 līdz 149,60

Video:


LA.lv