Pirmdien, 13.augustā Rīgā, Grīziņkalnā norisināsies starptautiskās pankrationa sacensības “Ghetto Fight Vol.2”. Vairāku stundu garumā speciāli izveidotā būrī sacentīsies vairāk kā 50 sportisti no dažādām valstīm, tāpat notiks cīņa par Eiropas Čempiona titulu kadetiem (14-15 gadu vecuma grupā).

“Ghetto Fight” ietvaros notiks divu komandu cīņa “Latvija pret Eiropu” – latviešu pankrationa cīkstoņi dosies deviņās cīņās ar konkurentiem no Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Krievijas, Moldovas un Rumānijas.

“Pankrations atšķiras no citiem cīņas mākslas veidiem ar to, ka šajā cīņas formā var izmantot jebkādu spēka un cīņas tehniku. Astoņstūra būra iekšpusē notiek grūta un nežēlīga cīņa. Konkurenti ciena viens otru ne tikai būra iekšpusē, bet arī ārpus tā. Es aicinu visus nākt un to redzēt dzīvē,” stāsta “Ghetto Fight” organizators Manvels Isadžajans.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

“Ghetto Fight Vol.2” piedalīsies vairāki spilgti dalībnieki – piemēram, Pāvels Bažanovs. Bažanovs ir sportists, kurš nekad nav zaudējis šo sacensību turnīros. Dalībnieku vidū būs arī Didzis Verbitskis – daudzkārtējs starptautisko pankrationa turnīru čempions, kā arī Arzu Jarafovs – azerbaidžāņu izcelsmes latvietis un ļoti spēcīgs cīkstonis. Turnīrā piedalīsies arī brāļi Prokhorovi – veseli trīs pārstāvji no vienas ģimenes, kuri cīnīsies vienā konkurencē. Savukārt, jauno cīkstoņu kategorijā sacentīsies visi Latvijas labākie pankrationa junioru izlases cīkstoņi – Andrejs Koroļevs, Maksims Rižovs, Aleksandrs Krasjanks un Artjoms Muižnieks.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Pasākuma sākums plkst. 17:00, Ghetto Games Kolizejā, Griziņkalnā (adrese: Pērnavas iela 42, Rīga).