Lai arī vairums zodiaku aprakstu salīdzinoši atbilstoši raksturo katras zīmes rīcību, uzskatus un emocijas, ir lietas, kuras mēs vai nu neapzināti slēpjam vai radam mānīgu iespaidu par sevi.

Noskaidrosim, kas ir tas, ko jūs nezinājāt par citām zodiaka zīmēm!

Auns

Lai arī viņi to slēpj, patiesībā viņi katru dienu gaida uzmanību no tiem cilvēkiem, par kuriem viņi rūpējas, un viņiem ļoti nepatīk, kad viņi nesaņem šo uzmanību.

Vērsis

Viņi ir ļoti noslēpumaini, pat ja jums liekas, ka viņi daudz runā un ir atklāti, jūs nekad neuzzināsiet par viņiem visu. Vērši gandrīz nekad neatklāj savas sajūtas un emocijas pilnībā, bet tikai daļēji.

Dvīņi

Viņi ļoti rezervēti attiecas pret tām lietām, kas dara viņus laimīgus un priecīgus, tā teikt, lai viņus nekas nevarētu sāpināt – labās lietas jātur “pa gabalu”.

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Vēzis

Klusi un mierīgi pēc skata, bet patiesībā viņi ir absolūti traki! Reiz jūs paši to sapratīsiet, cik traki var būt Vēži, tāpēc labāk esiet ar viņiem draugos, lai šīs trakulības nenāk pāri jūsu galvai.

Lauva

Vienmēr gatavi palīdzēt tuvam cilvēkam jebkurā situācijā, pat ja tādēļ vajadzēs kādu piekaut.

Jaunava

Jaunavām ir satriecoša humora izjūta un viņi vienmēr ir gatavi “piedalīties” jokošanā. Pat tad, kad viņiem ir bijusi ļoti nelāga diena.

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Svari

Ne pret visiem viņi attiecas mīļi un atvērti, jo viņi rūpīgi izvēlas sev draugus. Vienmēr spēj dot reālus padomus, bez solījumiem, ka viss būs labi.

Skorpions

Pārāk emocionāli un uzņēmīgi pret visu, kas notiek ap viņiem. Apbrīnojama intuīcija – viņi jūt notikumus katru reizi, kad kaut kas notiek ne tā, pat agrāk, nekā jūs esat izlēmis to viņiem atklāt.

Strēlnieks

Neskatoties uz to, ka viņi nemitīgi atrodas kādā lielā kompānijā un satiekas ar dažādiem cilvēkiem, patiesībā viņiem ir neliels draugu loks, ar kuriem kopā Strēlnieks jūtas patiešām komfortabli.

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Mežāzis

Ļoti principiāli un “piekasīgi”, it īpaši pret tuviniekiem un draugiem. Viņi var šķist ieinteresēti, var izlikties pieklājīgi, taču patiesībā pie sevis jau sen tevi izlamā par to, ka tu neesi izrīkojies tā, kā viņš tev ieteica.

Ūdensvīrs

Viņi nav bezjūtīgi, viņi ļoti uztraucas par tevi, tikai ne vienmēr zina, kā izrādīt emocijas.

Zivis

Bez mitas iekļūst dažādās divdomīgās situācijās un vispār “savāra ziepes”, turklāt vienmēr saka, ka ar viņiem taču viss ir kārtībā. Lai gan tā nav. Izdarīs visu iespējamo, lai palīdzētu citiem un padarītu laimīgus savus draugus.

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem