Kokteilis
Mīli

Šo 5 zodiaka zīmju sievietes ir ļoti uzticīgas un mīlošas0

Foto: Pixabay

Viņas sekos saviem mīļotajiem vīriešiem no sākuma līdz pat beigām. Viņas nepagriezīs muguru tad, kad ģimenē būs grūtāki laiki un nemeklēs sev “izdevīgāku” kandidatūru. Šīs sievietes sievas un mātes uzdevumu uztver par savas dzīves aicinājumu Nr. 1. Viņas ir ļoti uzticamas un mīlošas.

Vērsis

Sieviete Vērsis ir ļoti uzticīga savam vīrietim kā partnere, tā dzīves pavadone. Šīs zīmes pārstāves vienmēr ir gatavas doties līdzi savam vīrietim “ugunī un ūdeni”, tā priekos un bēdās. Viņa ir ļoti uzmanīga, maiga un labestīga.

Vēzis

Sieviete Vēzis ir uzticīga un ļoti emocijas uztveroša sieviete. Daudzas šīs zodiaka zīmes sievietes attiecībās uzvedas “pieklusināti”, ļaujot vīriešiem būt ģimenes galvai. Sieviete Vēzis spēj sniegt morālu atbalstu vīrietim arī grūtos brīžos. Šīm sievietēm ģimene ir vislielākā vērtība.

Jaunava

Sieviete Jaunava mīl savu dzīves pavadoni stingri un pašpārliecināti. Viņa var likties nedaudz atturīga un pārāk praktiska, taču iekšēji viņa ir ļoti mierīga un viņā netrūkst arī uguntiņas. Šīs zodiaka zīmes sievietes iemīlas ilgi, bet ļoti stipri. Viņas jūtas ir teju vai mūžīgas un nesalaužamas.

Mežāzis

Sievietei Mežāzim mīlestībai un attiecībām dzīvē ir milzīga loma. Šīs zodiaka zīmes pārstāves kļūst uzticamas un drošas dzīves pavadones. Viņas ir gatavas ar savu mīļoto cilvēku dalīt ne tikai priecīgus mirkļus, bet arī bēdīgus. Šīs sievietes var šķist vēsas un nepieejamas, taču viņas vienmēr ir uzticamas un mīlošas sievietes savam mīļotajam vīrietim.

Auns

Šīs sievietes mīl stipri. Viņas ir mīlošas, izrāda rūpes un viņām ir augsti standarti. Viņas attiecībās prot ne tikai ņemt, bet arī dot. Viņa pilnībā sevi velta attiecībām un “upurē” sevi visu savam mīļotajam cilvēkam.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv