Kokteilis
Dzīvo

Šo 5 zodiaka zīmju pārstāvji uzskata, ka pasaule griežas tikai ap viņiem0

Foto – Shutterstock.com

Mums blakus vienmēr atrodas tādi cilvēki, kas patiešām sevi uzskata par labākiem, nekā citi. Turklāt viņu attieksme pret apkārtējiem dažkārt ir briesmīga. Viņi patiešām uzskata, ka pasaule griežas ap viņiem, viņu vēlmēm un uzskatiem. Pasaulē valda tikai viens pareizais viedoklis un tas ir viņu. Jums būtu jāpriecājās, ka viņi ir ļāvuši jums izteikties, taču tas nenozīmē, ka viņi jūsu viedokli ir gatavi pieņemt.

Lūk, 5 zodiaka zīmes, kas egoistiskajā attieksmē pret citiem grēko daudz biežāk, nekā citi:

1. Auns

Auns ir ļoti pašpārliecināta zīme, vismaz ārēji. Šiem cilvēkiem patīk augstprātība. Un, kad viņi noniecina citus, kas izpaužas dažkārt muļķīgos un neētiskos jokos, viņi apmierina savu egocentrismu. Auniem ļoti patīk citus pamācīt un virzīt, turklāt viņi to dara ne vienmēr tajā pozitīvākajā veidā. Nereti viņu “vadība” no malas izskatās kā pazemojums un dominēšana.

2. Dvīņi

Dvīņi patiesībā ir briesmīgi snobi, nu gluži nelabojami! Viņi nemitīgi meklē veidus, kā apkārtējiem parādīt savu dzīves statusu, kas, viņuprāt, ir izcils. Diemžēl tiklīdz Dvīņi pakāpjas kaut vai par vienu pakāpienu augstāk, pēc viņu domām, visi pārējie paliek aizmugurē. Savukārt, ja jūs atļausieties viņiem norādīt, ka nepiekrītat viņu viedoklim, esiet gatavs uzklausīt, ka jūs noteikti esat nevienam nevajadzīgs neveiksminieks.

3. Lauva

Lauva ir tendēta izturēties augstprātīgi pret citiem. Visas Lauvas darbības bieži vien var kļūt ļoti teatrālas un uzspēlētas, ja vien viņi vēlas pievērst sev pienācīgu uzmanību un izcelties citu acīs. Labā ziņa ir tā, ka Lauva uzklausa citus viedokļos. Taču neuzskata tos par vērā ņemamiem. Pasaulē eksistē tikai viens pareizais viedoklis un tas ir viņu.

4. Jaunava

Jaunava vienmēr atrodas pasaules epicentrā. Ne tikai savās domās un sapņos. Šai zīmei piemīt milzīgas ambīcijas un mērķtiecība. Un to dēļ Jaunava ir spējīga kāpt pāri “līķiem”. Jā, protams, ne vienmēr šie cilvēki iegūst kāroto un tas beidzas ar lielu vilšanos, īdēšanu un pārdzīvojumiem – bet šādā stāvoklī Jaunava transformējas par patiešām šausmīgu radījumu. Tādos brīžos nevajadzētu gadīties tiem ceļā.

5. Skorpions

Teiksim tā, Skorpions nereti uzvedas tā, it kā jums būtu jājūtas pateicīgiem, ka viņš ar jums atrodas vienā telpā un vispār ir parunājis ar jums. Esiet drošs, pienāks situācija, kad Skorpions īpaši nekautrējoties mēģinās jūs “salauzt” un valdīt pār jums.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 noderīgas aplikācijas koncertu un festivālu apmeklētājiem
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Vasaras izskaņā Lucavsalā notiks viens no lielākajiem brīvdabas tehnoloģiju festivāliem Eiropā
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
14 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Vai reģionālās augstskolas saglabāsies? Saruna ar Ventspils Augstskolas rektoru Kārli Krēsliņu
5 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Septiņas dienas valdīs vasarīgi silti laika apstākļi: jaunākā prognoze
8 stundas
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Mostas “slēpti ārzemju aģenti”
6 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “Liepāja” un “Ventspils” soļo tālāk, “RFS” sāpīgs zaudējums un Eirokausu sezonas beigas
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Kādi izskatīsimies vecumā: “FaceApp” tapusi Krievijā. Vai tā ir droša?
3 stundas