Kokteilis
Dzīvo

Šo 4 zodiaka zīmju vīriešus briedums padara tikai pievilcīgākus0

Foto: Pexels

Katrs vīrietis nobriest savā veidā. Tomēr neskatoties uz to, ka vecums reti kad vizuālo izskatu uzlabo, ar dažiem vīriešiem notiek citādi. Tikai briedumā viņi iegūst savu maksimālo vīrišķību un pievilcību, un nepavisam nevar sūdzēties par sieviešu uzmanības trūkumu.

Šajās 4 zodiaka zīmēs dzimušie vīrieši savu pilnbriedu piedzīvo tikai pusmūža otrajā pusē:

Aristokrātiskie Vēži

Foto: Pexels

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji jaunībā reti kad ir stipri. Viņiem trūkst iekšējās spējas savaldīties, viņi ir pārāk emocionāli. Vēža pašvērtējums tiešā veidā ir atkarīgs no apkārtējo ietekmes. Tikai ar gadiem viņi iegūst ticību sev. Tuvojoties 40 gadu slieksnim viņi vairs nebaidās pieņemt radikālus lēmumus, rīkojās drosmīgi un pārdomāti. Jāteic, ka to ļoti ietekmē arī viņu finansiālās iespējas. Kā likums, nibriedušā vecumā vīriešiem parasti jau ir solīds kapitāls, laba izglītība, kā arī sava māja. Šī “drošības” sajūta dod viņam iespēju atslābināties, kļūt labestīgākam, pacietīgākam un mīlētākam. No mūžīgā jaunekļa, kāds Vēzis patiešām varētu likties ilgu, ilgu laiku, viņš beidzot kļūst par īstu vīrieti. Viņu acīs var saredzēt vīrišķību, bet gaita iegūst tādu kā aristokrātisku akcentu. Pat minūte blakus šim vīrietim sievietei sniedz milzīgu, neaizmirstamu gandarījumu.

Stilīgie Strēlnieki

Publicitātes foto/pixabay.com

Svari nekad neatpaliek no modes. Vēl vairāki, daudzi no viņiem ir modes noteicēji. Šie vīrieši, starp citu, bieži izvēlas dizaineru vai mākslinieku profesijas. Viņi pat mazliet maniakāli seko līdzi savam izskatam, tērē milzīgus līdzekļus, lai saglabāt jaunību pēc iespējas efektīvāk. Tāpēc vīrieši Svari nekautrējas atzīt, ka viņi apmeklē kosmetologus, izmanto plastisko ķirurgu pakalpojumus, apmeklē visdārgākos frizierus utt. Un vienmēr valkā dārgas drēbes. Viņu vannasistabā ir visi iespējamie ādas kopšanas līdzekļi, bieži vien vairāk kā dažai sievietei. Un abonements viņiem ir ne tikai uz sporta zāli, bet arī uz baseinu un jogu. Viņi seko savam savu stilam visu dzīvi un seko līdzi savām uzvedības manierēm. Šie vīrieši arī briedumā pievērš sev ļoti daudzu sieviešu uzmanību un apbrīnu.

Vēlie “ziediņi” Mežāži

Foto: Pexels

Ja jūs pasekotu līdzi Mežāža dzīves attīstībai, reizēm jums var sākt likties, ka laiks rīt uz otru pusi. Šis vīrietis pavisam noteikti savu pievilcību sasniedz briedumā. Viņa acīs parādās uguntiņas, viņa pleci kļūst platāki, kustības – elegantākas. Viņš sāk baudīt dzīvi visās tās izpausmēs. Bieži tas notiek tāpēc, ka jaunībā Mežāzi pārāk daudz uztraucās par karjeru, par naudu, par darbu un viņiem nekam citam neatliek spēka. Viņi visu jaunību kārpās augstāk un augstāk, līdz beidzot briedumā viņi var atļauties apstāties. Gluži vienkārši agrāk viņiem nav bijis laika apstāties un padomāt par savu izskatu, savu labsajūtu un savu privāto dzīvi. Taču ar gadiem, kad viņi ir sasnieguši to, ko vēlējušies, viņi beidzot iegūst mieru. Tagad viņiem nekas netraucē izbaudīt skaistu sieviešu uzmanību, pirkt dārgus uzvalkus un apmeklēt kosmetologus. Kad daudziem sāksies noriets, Mežāži tikai uzziedēs.

Harizmātiskās Zivis

Foto: Pexels

Jaunībā Zivis reti kādam šķiet pievilcīgi. Viņi paši arī neapzinās savu vērtību, bieži vien ir pārāk emocionāli un “sievišķīgi”. Pēc būtības šie vīrieši ļoti ilgus gadus paliek infantili. Taču ar gadiem tomēr viņu acīs parādās kaut kas mīklains un tajā pat laikā – pievilcīgs. Viņi sāk labāk izprast paši sevi, viņi iegūst iekšējo harmoniju. Viņu impulsīvie lēmumi kļūst mērķtiecīgi un pārdomāti. Viņu intuīcija transformējas racionālā analīzē. Nobriedis vīrietis Zivis ir spējīgs novērtēt apkārtējo uzvedību turpat vai nekļūdīgi. Turklāt viņš to dara nemanāmi un maigi. Cilvēki vien izjūt viņa “noslēpumainību”. Tāpēc pat cienījamā vecumā Zivis nevar sūdzēties par sieviešu uzmanību.

LA.lv