Kokteilis
Dzīvo

Šo 4 zodiaka zīmju pārstāvjus visbiežāk apskauž citi0

Foto: Unsplash

Skaudība ir viens no briesmīgākajiem grēkiem, kāds piemīt cilvēkiem. Skaudību ir grūti kontrolēt, taču izjust – ļoti viegli. Skaudība var kļūt par iemeslu nodevībai, draudzības un attiecību beigām. Un tomēr, vienmēr atrodas kāds, kuru par kaut ko var apskaust.

Astrologi sastādījuši sarakstu, kurā figurē šīs 4 zodiaka zīmes – viņi apgalvo, ka tieši šajās zodiaka zīmēs dzimušos cilvēkus visbiežāk apskauž citi.

Par ko citi viņus apskauž?

Auns

Pateicoties savai mūžīgajai “esmu gatavs” un neiznīkstošajai enerģijai, Auni ir ieguvuši brīvu, izlēmīgu, labsirdīgu, aizrautīgu cilvēku slavu. Viņi vārda vistiešākajā nozīmē “deg” par to, ko dara savā dzīvē. Viņiem piemīt ļoti spēcīga harizma un pat tad, kad viņus zemē notriec neveiksme, viņi ar tikpat lielu degsmi ķeras atkārtot to, ko iesākuši.
Auni maz domā, bet daudz dara. Kļūdās, apdedzinās, dusmojās, rājās, priecājās, iedvesmo un to visu viņi dara vienlaicīgi. Aunam nekad neienāk prātā padoties vai nolaist rokas. Šādi cilvēki bieži kļūst par līderiem un pulcē aiz sevis daudzus, daudzus sekotājus. Šādi cilvēki ap sevi pulcē simtiem fanu, taču diemžēl arī skauģu, kam nepatīk tas, ka viņiem viss izdodas un ka viņi nebaidās no grūtībām, un nekad, nekad nepadodas.

Lauva

Šīs zīmes pārstāvji apkārtējos izraisa kā sajūsmu, tā skaudību vienlaicīgi. Lauvas ir spilgtas, pozitīvas personības, kas prot akcentēt savu harizmu un vienmēr atrodas kompānijas uzmanības centrā. Lauvām nemitīgi ir kāda jauna, forša ideja, turklāt viņi arī nebaidās tās realizēt. Turklāt, ja šis cilvēks ir izvirzījis kādu mērķi, viņš to noteikti sasniegs.
Tāpat Lauvas patiesībā ir labestīgas un patiešām drosmīgas. Apzinoties savu iekšējo spēku, šie cilvēki nebaidās aizstāvēt vājākos, lai arī kas nestātos viņiem pretī. Tāda drosme piemīt ne katram. Bez tam šie cilvēki bieži nodarbojas ar tādu profesiju vai vaļasprieku, ko apbrīno apkārtējie. Viss šis kopums rada situācijas, kad par Lauvām daudzi baumo, reizēm arī apmelo, bet patiesībā tas notiek tāpēc, ka viņus apskauž par to, kas viņi ir.

Jaunava

Jaunavas dzīve nav iedomājama bez vārda “ideāls”. Visās dzīves izpausmēs šīs zodiaka zīmes pārstāvji cenšas to sasniegt. Iedomājies situāciju, ka tu pirmo reizi esi atnākusi ciemos pie kādas savas kolēģes. Viņai ir vīrs, trīs mazi bērni, suns, divi kaķi un papagailis. Visdrīzāk, to zinot, tu gaidi, ka šajā mājā valdīs lielāks vai mazāks haoss, taču tevi sagaida nevainojama tīrība, kā arī brīnumgardas vakariņas un glīti saklāts galds. Viņa cep, vāra, smejas, runā – turklāt dara to visu vienlaicīgi un nevainojami. Un tad tu vēl atceries, ka nekad neesi šo sievieti darbā redzējusi bez manikīra, glītas frizūras un perfektā kostīmā. Jā, izklausās pēc pārcilvēka, taču tā ir tipiska Jaunava.
Vienmēr ieturēta, pieklājīga, mierīga – citu cilvēku acīs rada iespaidu, ka viņu dzīve ir patiešām perfekta. Jaunavu diez vai kādreiz izdosies pieķert “nesagatavotu” kaut kam, jo šiem cilvēkiem vienmēr viss ir saplānots, pārdomāts un paveikts. Tieši par šo visu Jaunavas tik bieži apskauž, taču, kas ir būtiski – neviens no šiem skauģiem pat aptuveni nenojauš, kādu darbu un pacietību Jaunavas iegulda tajā, lai viss notiktu un būtu tā, kā to redz apkārtējie.

Strēlnieks

Strēlnieki katru savu dzīves dienu dzīvo tā it kā tā būtu pēdējā. Viņiem vienmēr ir daudz tikšanās, ideju, plānu nedēļas nogalēm un neskaitāmi draugi. Visu pamest un doties ceļojumā uz Āfriku? Strēlnieks to spēj absolūti bez mazākajām bažām. Šie cilvēki pat sirmā vecumā nepazaudē savu avantūrista garu un bērnības aizrautību. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji nekad nebūs vecīši un vecenītes, kas sēdēs pie TV un brīvdienās ar tādiem pašiem vecīšiem un vecenītēm apspriedīs slikto dzīvi. Visdrīzāk viņi dosies tuvākā vai tālākā ceļojumā un baudīs to, ko dzīve dod.
Izturoties pret visu savā dzīvē ar tādu kaisli, šīs zodiaka zīmes pārstāvji gan iedvesmo citus cilvēkus, gan… izraisa skaudību citos. Kas citiem Strēlniekos skauž? Viņu humors, viņu kaisle, viņu uzdrīkstēšanās un spēja dzīvot katru dienu tā it kā šī būtu viņu pēdējā dzīves diena.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
No šodienas Latvijā pieejams YouTube Music
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Megana Mārkla netīšām izpļāpājas, ka karaliskā dzīve viņai šķiet apgrūtinoša
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Renārs Zeltiņš pārvērtē savus spēkus – vēlas izaicināt, bet kaut kas noiet greizi
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
47 minūtes
IM
Ingrīda Mičāne
Ekonomika
“Nevis “ar masu”, bet ar kvalitāti par pieņemamu cenu.” Liepājā ražo plāksterus NVS “brūcēm”
3 stundas
LE
LETA
Laukos
Vasaras aveņu raža šogad padevusies laba, ar rudens avenēm – švakāk
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Petraviča nepatīkami pārsteigta par bāriņtiesu neieinteresētību atrast bērnam ģimeni
1 stunda
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
2 stundas